Bike Expo 2017 Warszawa

Bike Expo 2017 Warszawa.

18 i 19 marca 2017 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie obędzie się wydarzenie jakiego jeszcze nie było w Polsce.

Targi na stadionie PGE Narodowym w Warszawie rozpoczną sezon rowerowy 2017. Na jego starcie zobaczyć będzie można najnowszy sprzęt i akcesoria. Obejrzeć pokazy mody rowerowej. Spotkać sportowców i fachowców. Poznać destynacje wyjazdowe. Obejrzeć wspaniałe filmy na kinowym ekranie. Ale, co najważniejsze – testować setki rowerów różnych marek.
BIKE EXPO – rowerowy test narodowy!

Plejada gwiazd sportu. Od Czesława Langa i Lecha Piaseckiego po Dawida Godziek i Mateusza Kusznierewicza. Na Narodowym.

Jeśli jesteś kolarzem, albo chcesz zacząć jeździć na rowerze, 18 i 19 marca możesz ominąć Stadionu  Narodowego w Warszawie. Zapraszamy na „BIKE EXPO – narodowy test rowerowy” – jedyne takie wydarzenie, gdzie spotkasz nie tylko specjalistów, którzy pokażą Ci wszystkie najnowsze trendy w rowerowym świecie, ale także wielkie gwiazdy tego sportu. Oni opowiedzą Ci o pasji, walce i ciężkiej pracy, która zaprowadziła ich na szczyt.

SOBOTA 11.00 – 14.00 Czesław Lang. Trzy godziny opowieści o kolarstwie przez duże K. To będzie jedna z bardzo niewielu możliwości osobistego spotkania wicemistrza olimpijskiego z Moskwy. Czesław Lang będzie promował swoją biografię – „Zawodowiec”. Każdy kto ją kupi, na miejscu dostanie autograf od samego Mistrza. O 12.00, przez godzinę, Czesław Lang będzie odpowiadał na pytania wszystkich, którzy pojawią się na spotkaniu. 15.00 – Dariusz – wicemistrz świata w rywalizacji sztafet kolarzy górskich, ambasador cyklu Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe. 16.00 – Kamil Kuczyński – olimpijczyk z Pekinu, Londynu i Rio de Janeiro, wielokrotny zwycięzca torowych Pucharów Świata i aktualny mistrz Europy w sprincie drużynowym. 17.00 – Krzysztof Maksel – 9. zawodnik olimpijskiej rywalizacji w Rio de Janeiro w keirinie, niedawny zwycięzca Pucharu Świata w Los Angeles i wielokrotny medalista mistrzostw świata, Europy i Polski.

SOBOTA POKAZY SKOKÓW – godz. 10.00, 11.30, 13.00, 14.30, 15.30

O tym, że na rowerze można nawet latać przekona nas przekonają nas Kamil Zielonka, Kuba Sidzina, Paweł Stachak i Paweł Turno – zawodnicy freestyle BMX, grupy YOU BIKE SHOW. Ich ewolucje znaleźć możecie na kanałach Red Bull’a albo zobaczyć u nas.

NIEDZIELA 11.00 Mateusz Lipa – aktualny drużynowy mistrz Europy Paryż 2016, wielokrotny mistrz Europy i Polski. 12.00 Rafał Sarnecki – także był na igrzyskach w Rio de Janeiro, na swoim koncie ma też drużynowe mistrzostwo Europy w sprincie z Paryża w 2016 roku. 13.00 Maciej Bielecki – olimpijczyk z Londynu i Rio de Janeiro, aktualny mistrz Europy w sprincie drużynowym i drugi kolarz styczniowego Pucharu Świata w kolumbijskim Cali. 14.00 Lech Piasecki Tego nazwiska nie trzeba przedstawiać fanom kolarstwa. Lech Pisecki to jeden z najlepszych w historii kolarstwa specjalistów od jazdy na czas. Dwukrotny mistrz świata i to w dwóch różnych specjalnościach – w szosowym wyścigu ze startu wspólnego i torowym wyścigu na dochodzenie. Na swoim koncie ma także zwycięstwa etapowe w Giro d’Italia i żółtą koszulkę lidera klasyfikacji generalnej Tour de France. 15.00 Mateusz Rudyk – mistrz Europy w sprincie drużynowym Paryż 2016 i młodzieżowy mistrz Europy w sprincie indywidualnym Montichiari 2016.

NIEDZIELA POKAZY SKOKÓW – godz. 10.00, 11.30, 13.00, 14.30, 15.30

O tym, że na rowerze można nawet latać przekona nas przekonają nas Kamil Zielonka, Kuba Sidzina, Paweł Stachak i Paweł Turno – zawodnicy freestyle BMX, grupy YOU BIKE SHOW

BIKE EXPO – narodowy test rowerowy to nie tylko spotkania z gwiazdami ale wszystko co związane jest z najnowszymi trendami. Kilkadziesiąt marek zaprezentuje swoje nowości u progu sezonu. Swoje stoiska będą mieli legendarni, światowi producenci sprzętu kolarskiego, ale też prężnie rozwijające się polskie firmy, jak choćby producent ubrań kolarskich, rodzinna firma Mai Włoszczowskiej, która zawsze testuje wszystkie materiały przed wprowadzeniem ich do sprzedaży. Będzie też można osobiście sprawdzić co oferują wystawcy na początku sezonu 2017 podczas Narodowego Testu Rowerowego. Przy wejściu VIP na Stadion Narodowy od strony Wisły będą stały namioty producentów. Wystarczy wypożyczyć rower i sprawdzić go na jednym z dwóch specjalnie przygotowanych do tego torów.

Po wielu wrażeniach, jakie czekają na odwiedzających przyjdzie czas także na chwilę relaksu – ten aktywny zapewnią wyścigi na trenżerach po wirtualnych trasach. O tym, że na rowerze można nawet latać przekona nas Dawid Godziek – najbardziej utytułowany polski zawodnik freestyle BMX reprezentujący zespół Red Bull’a.

Specjalną strefę dla dzieci zorganizuje Akademia Kusznierewicza. To będzie doskonałe miejsce do zabawy dla najmłodszych. Mateusz Kusznierewicz to nazwisko, którego nie trzeba nikomu przedstawiać – mistrz olimpijski z igrzysk w Atlancie w 1996 roku w klasie Finn, osiem lat później znów stanął, tym razem na niższym stopniu, olimpijskiego podium w Atenach w 2004 roku. Zabaw, konkursów i innych atrakcji na pewno nie zabraknie.

Wstęp na teren stadionu PGE Narodowego, gdzie będzie odbywał się NARODOWY TEST ROWEROWY jest bezpłatny.

Sobota – 18 marca 2017 r.: 9:00 – 18:00
Niedziela – 19 marca 2017 r.: 9:00 – 17:00

źródło: materiały organizatora

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.