Bądź jak Jezus 2017. „W stronę PRAWDY”

BĄDŹ JAK JEZUS 2017. „W stronę PRAWDY”.

15 czerwca 2017 roku po raz ósmy, tradycyjnie w Boże Ciało, miasto Mysłowice stanie się na niespełna 24h nieformalną polską i europejską stolicą Współczesnej Muzyki Chrześcijan CCM.

W Parku na Słupna przy ul. Stadionowej, stanie potężna scena, na której zawsze występują najlepsi artyści chrześcijanie z Polski, Europy i Świata, a także laureaci najbardziej prestiżowego konkursu związanego ze Współczesną Muzyką Chrześcijan – „NON-STOP CCM”. To tutaj, do Mysłowic, zjadą fani muzyki chrześcijan nie tylko z całej Polski, ale także z różnych części Europy, pojawią się najwięksi chrześcijańscy wydawcy, kościoły różnych denominacji i wspólnoty ludzi wiary.

Ekumeniczny Koncert Rodzinny „BĄDŹ JAK JEZUS 2017” tym razem odbywać się będzie pod hasłem „W stronę PRAWDY”. To, że Jezus Chrystus chodził po ziemi jest niezaprzeczalnym faktem historycznym. Dziś jesteśmy po to, aby dać świadectwo, że nie tylko fizycznie był na ziemi, ale oddał życie za każdego z nas. Dzięki zaś swojej Boskiej Naturze nadal nieustannie jest z nami. To jest PRAWDA, którą głosimy światu każdego dnia, PRAWDA o Bogu – Jezusie, który JEST naszym Zbawicielem i Panem. Dziś każdy człowiek idący przez świat Drogą wiary doświadcza tej Prawdy co dnia od nowa, po to, aby móc Żyć – być Chrześcijaninem. Ta PRAWDA na pustyni komercjalizmu i laicyzmu jest dla nas jak tętniąca życiem OAZA.

Hasło to, niezwykle ważne dla każdego myślącego i świadomie żyjącego człowieka, odnosi się także do tegorocznego programu duszpasterskiego Kościoła katolickiego w Polsce – „Idźcie i głoście” oraz do osoby ks. Franciszka Blachnickiego, założyciela Ruchu Światło-Życie, na kanwie którego powstała Fundacja „Światło-Życie” – główny organizator Koncertu „BĄDŹ JAK JEZUS”.

Droga, PRAWDA i Życie – Jezus Chrystus zawsze był, jest i będzie Gwiazdą Ekumenicznego Koncertu Rodzinnego „BĄDŹ JAK JEZUS”. Zaś każdy z zaproszonych w tym roku artystów doskonale wie, jak istotne w życiu, także tym artystycznym, jest dążenie do tej najważniejszej PRAWDY oraz świadczenie o niej swoim życiem i twórczością.

ARKADIO – jeden z najpopularniejszych w Polsce raperów, freestylowiec, ewangelizator. Poprzez koncerty, warsztaty, konferencje, rekolekcje ukazuje młodym, że warto podjąć wysiłek w walce o PRAWDĘ – sensowne życie, przepełnione Wartościami.

MATE.O, wraz z żoną NATALIĄ NIEMEN to jedni z najbardziej rozpoznawalnych artystów chrześcijan na polskiej scenie muzycznej. Wszystko co w życiu robią jest „Totalnym Uwielbieniem” Boga – Jezusa za PRAWDĘ o Zbawieniu.

NOEMIRACLES – czeska chrześcijańska grupa pop-rockowa. Od niespełna trzech lat głoszą młodym ludziom, w Czechach i w Polsce, bardzo ważną, ich zdaniem, PRAWDĘ o tym, że Cuda nie zdarzają się przez przypadek – „NO MIRACLES Happen By Chance”, że jest Ktoś kochający, kto czyni te cuda dla nas, każdego dnia – to Bóg.

CHRISTAFARI – chrześcijański zespół grający głównie reggae z domieszką klimatów popowych. Jego skład tworzą nawróceni chrześcijanie z USA i Jamajki, dla których najważniejszą misją, sposobem na życie jest głoszenie we wszystkich zakątkach kuli ziemskiej PRAWDY o Jezusie Zbawicielu człowieka.

LIFE WORSHIP – jest reprezentantem współczesnego uwielbienia, dążą do odkrywania Bożej mocy oraz miłosierdzia. Zachęcają ludzi na całym świecie do poznania PRAWDY o Jezusie Chrystusie.

Hasło tegorocznego Ekumenicznego Koncertu Rodzinnego „BĄDŹ JAK JEZUS” – „W stronę PRAWDY” – ważne jest dla organizatorów w wielu jego aspektach. Wszelkie przedsięwzięcia, tradycyjnie już organizowane wokół Koncertu, będą miały na celu wskazanie, że PRAWDA, w którą wierzymy i której wierzymy, nie jest wymysłem Kościoła, ale jest faktycznie istniejącym, niezaprzeczalnym elementem naszego życia. Stąd też w czasie Koncertu uczestnicy będą mieli między innymi niepowtarzalną okazję zapoznania się z niezwykłą wystawą poświęconą Biblii. Wystawa pokazuje odbiorcy, że Pismo Święte to Księga rzeczywiście natchniona przez Boga – Ducha Świętego, że treści w niej zawarte są PRAWDĄ.

PROGRAM
Christafari (USA)
LIFE Worship (UK)
Mate.o (PL)
Natalia Niemen (PL)
Arkadio (PL)
Noemiracles (CZ)
Play&Pray (PL)

Start godz. 14:30

Przez cały czas trwania festiwalu będzie czynne bezpłatne miasteczko zabaw dla dzieci.

BĄDŹ JAK JEZUS 2017 – „W stronę PRAWDY” to wielka wspólnota ludzi wiary otwarta na każdego, kto chce w swoim życiu zwrócić się właśnie w stronę PRAWDY, po to, by ją poznać, bądź też po to, aby ją głosić poszukującym. Jedno jest pewne – 15 czerwca 2017 roku w Mysłowicach na Ekumenicznym Koncercie Rodzinnym „BĄDŹ JAK JEZUS 2017” każdy uczestnik może poznać tysiące dowodów na to, że tylko PRAWDA o Bogu – Stwórcy i Zbawicielu Wszechświata prowadzi do wyzwolenia i wolności. Jednak Stanie się to tylko wtedy, jeśli wszyscy, bez wyjątku, będziemy jak Jezus – PRAWDĄ.


15 czerwca 2017 roku
Miejsce: Mysłowice-Słupna

Wstęp wolny

Strona wydarzenia – klik

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.