Akademia Duckie Deck ponownie zawita do Warszawy

Akademia Duckie Deck wraca do Warszawy wraz z początkiem roku szkolnego

Kolejne wydarzenie zaplanowane jest na 3 i 4 września 2016 roku. Wielka żółta kaczka, która kilka miesięcy temu budziła zaciekawienie i radość tysięcy warszawiaków pływając w okolicach Stadionu Narodowego po Wiśle, znowu pojawi się w Warszawie. To znak, że popularny cykl warsztatów dla dzieci Akademia Duckie Deck po raz kolejny zawita do Warszawy.

W czasie kilkunastu edycji warsztatów dzieci miały okazję własnoręcznie budować roboty, poznawać podstawy programowania, programować roboty lego i proste gry, tworzyć i zarządzać działaniem elektronicznego miasta, konstruować odrzutowe rakiety, uczyć się o bezpieczeństwie tworząc animowane bajki czy składać zabawki z na pozór niepotrzebnych rzeczy tym samym poznając ideę recyklingu.

Podczas piątej już edycji warsztatów w Warszawie odbędą się:

  •  warsztaty z konstruowania maszyn, pojazdów przy użyciu śrubek, drewnianych klocków, diod oraz silniczków
  • zajęcia z tworzenia papierowych ozdób
  • zajęcia produkowania prądu przy użyciu owoców oraz warzyw

Do wyboru będzie 12 ciekawych warsztatów dla dzieci w różnych grupach wiekowych.

Dla wszystkich, którym nie uda się zarezerwować miejsca na warsztatach lub chcą odwiedzić Akademię z młodszymi dziećmi organizatorzy przygotowali strefę otwartą, gdzie nie obowiązuje rejestracja oraz limit wiekowy! Na dzieciaki czekać będzie strefa robotów, nauka programowania na iPadzie oraz kilkanaście innych atrakcji, które zaciekawią również dorosłych.

Miejsca na zajęcia zazwyczaj znikają w ekspresowym tempie – organizatorzy przewidują dwie pule wejściówek na bezpłatne warsztaty – kolejna już w poniedziałek 29 sierpnia. Wszystkie informacje są dostępne na www.akademia.duckiedeck.com

Warsztaty z Akademią Duckie Deck odbędą się w przestrzeniach Business Link na Stadionie Narodowym.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.