37. Ogólnoświatowy Konkurs Rock’N’Rolla im. Billa Haleya

UDOSTĘPNIJ

28 lutego 2017 roku w klubie Stodoła odbędzie się 37. Ogólnoświatowy Konkurs Rock’N’Rolla im. Billa Haleya.

Program
14:00 eliminacje do konkursu
18:00 otwarcie klubu dla publiczności
19:00 konkurs
20:15 after party

Konkurs Rock’n’Rolla im. Billa Haley’a wraca do Stodoły! Jak co roku na deskach legendarnego warszawskiego klubu kilkadziesiąt par przetańczy godzinę w rytm rock’n’rolla. W ręce zwycięzców konkursu tradycyjnie trafi puchar, nagrody oraz tytuł Mistrzów Rock’n’Rolla 2017! Po zakończeniu części koncertowej klub Stodoła zaprasza na iście rock’n’rollową imprezę!

Początki konkursu sięgają roku 1981, kiedy to w Stanach Zjednoczonych zmarł Bill Haley, legendarny twórca piosenki „Rock Around the Clock „- niezapomnianego przeboju, który otworzył nowy rozdział w historii muzyki popularnej. Ten smutny fakt stał się pretekstem do zorganizowania pierwszego w świecie konkursu rock’n’rolla im. Billa Haley’a. Pomysłodawcami całego przedsięwzięcia byli członkowie Klubu Stodoła: Adam Halber i Kazimierz Chendyński. Od tamtej pory konkurs jest organizowany co roku i stał się tradycją Klubu Stodoła, która corocznie przyciąga do klubu wierną publiczność.

Konkurs tradycyjnie odbędzie się w oparciu o proste i niezmienne zasady. Pary, które zgłoszą się do zabawy, będą musiały tańczyć prawdziwego rock’n’rolla przez 60 minut. Najwytrwalsza oraz najbardziej utalentowana para otrzyma nagrodę główną – Puchar im. Billa Haley’a. Do udziału w konkursie dopuszcza się maksymalnie 50 par.

Odnośnik do wydarzenia – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.