Wstąp do Wawerskiej Akademii Elfów Świętego Mikołaja

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Wstąp do Wawerskiej Akademii Elfów Świętego Mikołaja.

Magiczna świąteczna gra miejska w Wawrze! Jeśli jesteś odważny, uwielbiasz święta i chcesz poznać samego Świętego Mikołaja – wstąp do Wawerskiej Akademii Elfów! W tym roku ponownie białobrody potrzebuje Waszej pomocy. Bez Was i Waszego wsparcia te święta nie będą takie same!

Święty Mikołaj ma dla Was ważną wiadomość:

Do Adeptów Akademii Elfów Świętego Mikołaja w Wawrze!

Witam w Akademii Elfów Świętego Mikołaja na Wawrze! Jak co roku prace nad przygotowaniem Świąt i prezentów dla dzieci z całego świata trwają. Niestety w tym roku zdarzyła się rzecz zupełnie nieprzewidywana! Trudno jest mi o tym mówić, ale muszę prosić Was o pomoc… Zapewne nie znacie mojego strasznego brata Krampusa, który mieszka w Austrii… Nie ma on zbyt dobrej opinii i cieszy się złą sławą. Między innymi dlatego, że kiedyś porywał niegrzeczne dzieci do wielkiego kosza. Jego demoniczny wygląd też nie zachęca do bliskich kontaktów…
Krampus chcąc zrobić mi na złość, dosłownie przed chwilą wkradł się na Biegun do głównego komputera w moim gabinecie i pokręcił wszystko w naszej fabryce prezentów! Oznacza to, że pomieszały się listy od dzieci, niektóre maszyny źle pracują i wszyscy mogą dostać nie takie prezenty jak trzeba – lub jeszcze gorzej – w ogóle ich nie dostać?
Święta stanęły pod znakiem zapytania… Potrzebuję Waszej pomocy w odwróceniu biegu wydarzeń
i uporządkowaniu pracy w departamentach naszej fabryki.

Podpisano Święty Mikołaj.


Stawcie się już 9 grudnia 2017 w Galerii Ferio Wawer

Wstęp wolny – obowiązują zapisy

www.zwalcznude.pl

Na co dzień Akademia Elfów Świętego Mikołaja znajduje się na Biegunie Północnym jednak z powodu tych bardzo wyjątkowych i tajemniczych okoliczności przeniesiono śledztwo do Warszawy! Jednak zostanie pomocnikiem Świętego Mikołaja, nie jest wcale takie proste. Trzeba posiadać wyjątkowe umiejętności, dlatego i w tym roku ogłaszamy nabór na pomocników aby wspólnie
z Mikołajem odszukać zagubione świąteczne atrybuty oraz przekazywać bożonarodzeniowe tradycje
z całego Świata!

Na grę obowiązują zapisy, które rozpoczynamy w piątek 24 listopada.- śledźcie naszą stronę!

www.zwalcznude.pl

Partnerem wydarzenia jest Wawerskie Centrum Kultury.

Nie zwlekajcie i przyłączcie się do nas! Do wygrania wspaniałe nagrody ufundowane m.in. przez: firmy Granna, Egmont, Russel, Best Film, Labibu, Urząd Dzielnicy Wawer, sklep Uczy i Bawi oraz Wydawnictwo Zakamarki. Na wszystkich czeka również moc atrakcji rodzinnych – nie tylko dla uczestników gry – w tym: wspólne pisanie listów – poczta świętego Mikołaja, Święty Mikołaj we własnej osobie oraz jego wyjątkowi pomocnicy!

Projekt współfinansowany przez m.st. Warszawa – Biuro Kultury

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.