Koncert: Novika – Las Głosów 2

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Koncert: Novika – Las Głosów 2.

LAS GŁOSÓW 2 zaprasza na koncert Noviki pod tytułem EKSCYTACJA.

Druga edycja Instalacji Las Głosów odbyła się w Parku Morskie Oko. Od 22 lipca do 26 sierpnia miłośnicy muzyki mieli możliwość uczestniczyć w niezwykłych koncertach, które w założeniu nawiązywały do takich emocji, jak: zdziwienie, radość, wstyd, złość, ekscytacje i smutek. „Zaproszeni artyści stawiając na minimalizm formy wprowadzali słuchaczy w świat tych emocji, które po mimo swojej uniwersalności często mają przecież dla każdego z nas inny kolor” – opowiada Leski / autor koncepcji muzycznej. 7 września NOVIKA zaprosi nas do współdzielenia ekscytacji. Podczas półgodzinnego koncertu zademonstruje swoje magiczne nuty i wprowadzi w stan podniecenia, pobudzenia emocjonalnego.

LAS GŁOSÓW VOL.2 to już druga instalacja muzyczna przygotowana przez zespół w składzie Anna Król / Leski / grupa projektowa Centrala. Tym razem twórcy instalacji przenieśli świat dźwięków do jednego ze stołecznych parków. Skomponowane przez Leskiego utwory stanowiły zbiór kompozycji przygotowanych bez wykorzystania klasycznych  instrumentów. W zbudowanej instalacji można było posłuchać głosu miasta i cywilizacji mieszających się z dźwiękami drzew i ptaków. Co sobotę zapraszaliśmy na mini koncerty wpisujące się w 6 uniwersalnych emocji prezentowanych przez :Janusza Chabiora w kooperacji z Leskim, Ryszarda Bazarnika, Fismolla, Natalię Grosiak, Novikę oraz Leskiego.

NOVIKA Od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Wydaje płyty, pisze piosenki, występuje w klubach, gra z zespołem, prowadzi audycje radiowe. Punktem zapalnym w jej karierze był jej udział w piosence „T.Time” z płyty Andrzeja Smolika. Od tego czasu głos Noviki można było usłyszeć coraz częściej. Współpracowała między innymi z Fiszem, DJ Adamusem, Vieniem i Pelem. Intensywnie występuje ze swoim zespołem oraz kolektywem dj’skim BEATS FRIENDLY w klubach i na najważniejszych festiwalach w całym kraju. Wokalistka ma w dyskografii trzy albumy solowe oraz dwie nagrody Fryderyka.

KONCERT ODBĘDZIE SIĘ 7.09., O GODZ. 19.00 W BIG BOOK CAFE, UL. DĄBROWSKIEGO 81.

Wstęp wolny

https://www.facebook.com/events/1241932252582791/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.