XXVII Targi Książki Historycznej

XXVII Targi Książki Historycznej rozpoczną się 29 listopada 2018 roku i będą trwać cztery dni, do 2 grudnia. Ich oficjalna inauguracja nastąpi o godz. 12 w czwartek 29 listopada 2018 roku w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego.

W tym roku Targom towarzyszą IX Salon Książki Muzealnej, Salon Książki Ukraińskiej, Salon Książki Białoruskiej i Salon Książki Instytutu Pamięci Narodowej. Zgłosiło się ponad 200 wydawców.
Program towarzyszący Targom jest bogaty i można spędzić na nich całe cztery dni nie nudząc się. Organizowane są panele dyskusyjne, konferencje, wykłady, pokazy filmowe, spotkania z autorami, spacery historyczne, prezentacje faksymiliów, gier strategicznych i planszowych, pokazy grup rekonstrukcyjnych, a także lekcje edukacyjne dla dzieci.
Co roku Targi odwiedza ok. 30 tys. osób. Targi nigdy nie były imprezą komercyjną, dlatego wstęp na nie jest bezpłatny. Celem Targów jest zgromadzenie pod jednym dachem jak największej liczby wydawców historycznych i zachęcenie wielbicieli przeszłości do zapoznania się z szeroką, niepowtarzalną ofertą.

29 listopada – 2 grudnia 2018, godz. 10:00-18:00
Arkady Kubickiego w Zamku Królewskim
Wstęp wolny

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.