Wolves Summit w Pałacu Kultury i Nauki

Wolves Summit w Pałacu Kultury i Nauki.

We wtorek i środę, 19-20 marca 2019 roku, po raz dziewiąty odbędzie się międzynarodowa konferencja Wolves Summit. W Pałacu Kultury i Nauki spotkają się start-upy, inwestorzy, przedsiębiorcy, eksperci oraz samorządowcy, aby rozmawiać o najważniejszych trendach technologicznych w biznesie.

Wolves Summit to jedno z większych w tej części Europy międzynarodowe spotkanie innowacyjnej przedsiębiorczości, które pozwala łączyć środowiska startupów, inwestorów i korporacji. To świetna okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji, znalezienia partnerów w biznesie i budowania klimatu dla generowania innowacji – mówi Michał Olszewski, zastępca Prezydenta m.st. Warszawy.

Inwestorzy z całego świata w Warszawie
Już za kilka dni w jednym miejscu spotka się 450 start-upów, 100 scale-upów, 300 inwestorów i 450 przedstawicieli korporacji z niemal 70 państw z całego świata. Zaplanowano ponad 4500 spotkań 1:1, dzięki którym uczestnicy mogą umówić się na 15-minutową rozmowę z interesującymi ich osobami jeszcze zanim rozpocznie się wydarzenie. Pozwala to zapełnić kalendarz i dopasować rozmówców według określonych kryteriów. Spotkania te zyskały światową sławę i dla wielu uczestników są głównym powodem, dla którego co roku biorą udział w wydarzeniu.

Przyciągamy do Polski kapitał, pomagamy start-upom rosnąć, wspieramy przedsiębiorczość. Przez zagranicznych inwestorów Wolves Summit uznawany jest za najważniejszą konferencję do łączenia start-upów z inwestorami i korporacjami. Cieszymy się, że świadomość korzyści z budowania mostów i współpracy oraz skutecznego łączenia ze sobą biznesów stale rośnie – mówi Piotr Piasek, współtwórca Wolves Summit i dodaje – Zainteresowanie naszą konferencją, które napływa z całego świata pokazuje, że jest ogromne zapotrzebowanie na innowacje. Liczba uczestników rośnie w błyskawicznym tempie, w marcu spodziewamy się 2500 przedstawicieli firm z całego świata.

Technologie zmieniające świat
Coraz więcej instytucji, organizacji i firm zauważa i rozumie, że wspieranie innowacyjnych rozwiązań zmienia nie tylko przyszłość biznesu, ale również całego świata. Najbardziej innowacyjne start-upy, to takie, które zmieniają naszą rzeczywistość. Dlatego też tematyka 9. edycji Wolves Summit dotyczy technologii AI zmieniających świat, transformacji ekonomii, zmian klimatu i Smart Cities. Na scenie wystąpią m.in. Lech Kaniuk, CEO iTaxi, Martyna Sztaba, zwycięzca polskiej edycji ChivasVenture i Susan Kim-Chomicka reprezentująca Handerek Technologies – kanadyjska przedsiębiorczyni i anioł biznesu.

Konferencja Wolves Summit gromadzi przedstawicieli wielu środowisk, w tym korporacje, inwestorów i 450 wyselekcjonowanych start-upów, które wezmą udział w konferencji bezpłatnie. Odbędzie się również konkurs Great Pitch, podczas którego 50 najlepszych start-upów i scale-upów będzie mogło przedstawić swoje pomysły, rozwiązania i firmy przed zgromadzonymi inwestorami, korporacjami i innymi uczestnikami konferencji. To świetna okazja, aby zwiększyć zasięg firmy, zdobyć zainteresowanie mediów i pozyskać nowych partnerów biznesowych.

Miasto stołeczne Warszawa jest współorganizatorem konferencji. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są tutaj.

Obowiązują akredytacje: https://poland.wolvessummit.com/pl/uczestnicz-jako/media

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.