Wielkie otwarcie Zoo Marketu na Pradze.

Wielkie otwarcie Zoo Marketu na Pradze.

W weekend, 24-25 czerwca 2017 roku odbędzie się otwarcie Zoo Marketu. Przez dwa dni chcielibyśmy spędzić z Wami jak najwięcej czasu, na wspólnych zakupach, ploteczkach, dyskusjach i może nawet tańcach.

W sobotę startujemy w samo południe, i od razu proponujemy Wam super dzień: z wata cukrowa, lemoniada, muzyka z winyli, super propozycjami od naszych super wystawców i stanowiskiem naprawy rowerów! Cały dzień na markecie bryluje nasz the one and only Jakub Kozak, który będzie was bawił warszawskimi anegdotkami, najlepiej . A jak ktoś ma w domu tępe noże, to niech tez przyniesie, bo tylko u nas legendarny warszawski ostrzyciel noży, mistrz ostrzenia pan Roman!

Niedzielę spędzamy w klimacie naszej ukochanej Pragi – bryluje nadal Kozak, wiadomo, ale oprócz tego mamy muzykę z praskim sznytem na żywo.

O dzieci się nie martwcie, bo czekają na nie nasi super animatorzy!
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ze możemy na swój sposób uczestniczyć w życiu Warszawy i Pragi, i ze będziemy mogli spędzić to lato w Waszym towarzystwie, wśród vintage gadżetów, ubrań i mebli, z najlepsza kawa w mieście na Naszym i Waszym Zoo Markecie. 

Znajdziecie tu: płyty winylowe, starocie, owoce, świeże i wędzone ryby, biżuterię, meble, rękodzieło, rzemieślników, kwiaty, bogatą ofertę ubrań vintage i wiele innych a my zaproponujemy Wam mnóstwo cyklicznych eventów-niespodzianek, jak choćby nasz flagowe Podwieczorki na Zoo Markecie!

Odnośnik do wydarzenia – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.