Wielkie Granie – Największy koncert rokowy w Polsce

W 2022 roku PGE Narodowy świętuje swoje 10. urodziny!  Z tej okazji zapraszamy na Wielkie Granie – wielką akcję zjednoczenia niemal tysiąca muzyków – instrumentalistów i wokalistów w NAJWIĘKSZY BAND ROCKOWY W POLSCE. Na płycie głównej PGE Narodowego zagrają i zaśpiewają setki gitarzystów, basistów, perkusistów oraz wokalistów. Takiego widowiska jeszcze w Polsce nie było… to po prostu trzeba zobaczyć!

Największy, rockowy band w historii polskiej muzyki zabrzmi listą dwudziestu największych ROCKOWYCH hitów wszech czasów – z polski i zagranicy Gośćmi imprezy będą kultowe postacie polskiej muzyki – m.in.: DODA, URSZULA, JANUSZ PANASEWICZ, ANDRZEJ KRZYWY oraz JAN BORYSEWICZ – wirtuoz gitary i lider legendarnego zespołu Lady Pank, który objął rolę ambasadora Wielkiego Grania.

Podstawą zgłoszenia do tego unikatowego projektu była muzyczna video-prezentacja przygotowana przez zainteresowanych muzyków. Wszystkie zgłoszenia trafiły w ręce liderów muzycznych Wielkiego Grania – Jacka Królika, Wojtka Pilichowskiego, Michała Dąbrówki i Joanny Lazer. O wyborze kandydatów zdecydowały nie tylko umiejętności techniczne kandydatów, ale także pełna pasji i pozytywnej energii osobowość.

Za specjalnie przygotowane aranżacje muzyczne odpowiada Michał Grymuza – gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor, producent muzyczny i aranżer.

10 września 2022, godz. 19:30
PGE Narodowy

Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie na stronie  www.wielkiegranie.pl
Bilety dostępne są na stronie  www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/wielkie-granie
BILETY DOSTĘPNE SĄ JUŻ OD 49 ZŁ!

Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik

Reklama