Warsztaty kodowania w CPPC

Warsztaty kodowania w CPPC.

Nadszedł nowy rok, a my razem z nim rozpoczynamy kolejną edycję bezpłatnych warsztatów kodowania dla dzieci! Już 18 stycznia o godzinie 17.00 Wasze pociechy będą się bawić, poznawać świat robotów i programować przez 1,5h. Zajęcia odbędą się w siedzibie Centrum Projektów Polska Cyfrowa na ulicy Spokojnej 13a. Żeby wziąć udział w warsztatach należy na maila mschlapfer@cppc.gov.pl przesłać wiadomość z informacją o imieniu oraz wieku uczestnika wraz z dopiskiem „warsztaty kodowania 18.01.2019”.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, pokażmy razem, że cyfryzacja to frajda!

Jednocześnie informujemy, że Administratorem przesłanych danych osobowych jest minister właściwy do spraw rozwoju regionalnego mający siedzibę przy ul. Wspólnej 2/4, 00-926 Warszawa. Wysłanie zgłoszenia rozumiane jest jako wyraźne działanie pozwalające na przetwarzanie danych osobowych z zgodnie z art. 4, pkt. 11 RODO. Dane osobowe są przetwarzane w celu rejestracji i obsługi warsztatów kodowania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane będą przetwarzane aż do momentu cofnięcia zgody, której może Pani/Pan dokonać w każdym czasie oraz zgodnie z wymaganiami prawnymi.

Przekazane dane nie podlegają automatycznemu profilowaniu oraz nie są przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub przeniesienia danych.

Strona: https://cppc.gov.pl/warsztaty-kodowania-w-cppc/

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.