27. Finał WOŚP 2019. Program imprez i wydarzeń w Warszawie

27. Finał WOŚP 2019. Program imprez i wydarzeń w Warszawie.

Program imprez i wydarzeń w Warszawie, które odbędą się w Warszawie 12 i 13 stycznia 2019 roku z okazji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał tworzymy razem, więc zapraszamy, żeby razem przeżyć go jak najpiękniej i najwspanialej.

27. Finał WOŚP – piknik Warszawa, czyli koncert pod Pałacem Kultury i Nauki, 13 stycznia 2019 roku, na którym wystąpią między innymi: Krzysztof Zalewski, Tabu, BOKKA, Margaret, Dr Misio, Nocny Kochanek, Lao Che.
Program koncertów tu  – klik

Wola Park zagra z WOŚP 2019
Licytacje, konkursy, zawody sportowo-zręcznościowe, koncerty i pokazy taneczne – to wszystko czeka na klientów, którzy w sobotę 12 stycznia 2019 roku odwiedzą Wola Park. Z okazji XXVII Finału WOŚP razem ze Stowarzyszeniem MAYE zaplanowano liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.
Odnośnik do wydarzenia – klik

13. Bieg WOŚP – Policz się z cukrzycą
Odnośnik do wydarzenia -klik

Wielkie Granie i Ślizganie w Ursusie
W niedzielę, 13 stycznia 2019 roku na lodowisku przy ul. Sosnkowskiego 10, odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna “Wielkie Granie I Ślizganie”.
Dla uczestników przewidziano liczne konkursy, gry i zabawy na łyżwach przygotowane przez AZS Warszawa i AZS Łyżwiarstwo Figurowe.
Na uczestników imprezy czekać będzie poczęstunek w formie pysznej grochówki i ciepłej herbaty. W jej trakcie do wylicytowania będą, jak zwykle gadżety WOŚP i wiele innych atrakcji.
Więcej informacji – klik

Wielki Finał WOŚP na Ursynowie
Zapraszamy na bardzo bogaty program wydarzeń Ursynowskiego Finału WOŚP 2019.
Odnośnik do wydarzenia – klik

WOŚP 2019 na Pradze-Południe
Kolejna edycja WOŚP pod patronatem Tomasza Kucharskiego Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy. Program wydarzenia jest bardzo ciekawy.
Odnośnik do wydarzenia – klik

Koncert zespołu XXANAXX dla WOŚP
Odnośnik do wydarzenia – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.