Warszawski Piknik Rodzinny Pramerica

Warszawski Piknik Rodzinny.

7 października 2017 roku odbędzie się Warszawski Piknik Rodzinny Pramerica. Na rodziny czekać będzie moc niepowtarzalnych atrakcji. Podczas gdy rodzice będą zdobywać wiedzę i poszerzać horyzonty pod okiem wykwalifikowanych pedagogów, psychologów i lekarzy, na najmłodszych czeka mnóstwo wspaniałej zabawy: nauka skręcania balonów w fantazyjne kształty, pokazy iluzji, tu również wyszalejecie się na dmuchańcach, będziecie mogli uczestniczyć w eksperymentach naukowych, warsztatach artystycznych czy obejrzeć przedstawienia teatralne. Skorzystacie z bezpłatnego przeglądu stomatologicznego dla najmłodszych oraz badania wzroku.

Podczas beztroskiego szaleństwa dzieci, ich rodzice będą mogli porozmawiać z wykwalifikowanymi Life Plannerami® o tym jak najlepiej zabezpieczyć finansowo marzenia i plany całej rodziny. A dobry humor będzie można utrwalić na pamiątkowym zdjęciu w fotobudce!

Magiczna przygoda czeka Was na scenie o godzinie 13:00! Magik, Maciej Pęda, zaprezentuje swoje sztuczki! O 13:20 zapraszamy na stoisko Pramerica, gdzie nastąpi ciąg dalszy czarów i animacji.

O godzinie 14:00 na scenie obejrzycie pokaz Pani Patrycji Lipińskiej, zobaczcie co na Was czeka oglądając filmik! O 14:30 zapraszamy na stoisko Pramerica na Warszawskim Pikniku Rodzinnym, gdzie będziecie mogli nauczyć się skręcania balonów w fantazyjne kształty.

Na stoisku Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy pracownicy będą udzielać informacji o działaniach na rzecz warszawskich rodzin. Zapraszamy również na zajęcia dla dzieci, m.in. malowanie twarzy, zabawy z chustą, plenerowa gra w kółko i krzyżyk, plenerowe memory, bańki mydlane, zajęcia plastyczne, tworzenie biżuterii z masy solnej i tworzenie gniotków.

Na pikniku będziecie mogli obejrzeć samochód ratowniczo-gaśniczy, który Straż Pożarna wykorzystuje podczas udziału w akcjach ratowniczo-gaśniczych.

Wydział Prewencji Komendy Stołecznej Policji zaprasza na swoje stoisko! Będziecie mogli uczestniczyć w konkursach dla dzieci i młodzieży z zakresu wiedzy o bezpiecznych zachowaniach, obejrzycie sprzęt policyjny – oznakowany radiowóz i motocykl oraz sprawdzicie jak rozbujany jest świat podczas spaceru w alkogooglach!

Helen Doron English będzie uczyć i doskonalić jazdę na rolkach po angielsku! W programie podstawy jazdy dla początkujących oraz taniec na rolkach – nauka krótkiej choreografii do piosenki z kursów Helen Doron – dla tych, którzy pewnie czują się na rolkach. Zapraszamy dzieci od 6 lat i rodziców do wspólnej zabawy. Nie zapomnijcie ochraniaczy i kasku!

Więcej szczegółów tu – klik

7 października 2017 r., godz. 12:00-17:00

Błonia PGE Narodowego

(wejście od strony ul. Zielenieckiej oraz od PKP Warszawa Stadion)

WSTĘP BEZPŁATNY

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.