Warszawa oferuje przedsiębiorcom bezpłatne szkolenia

Warszawa wspiera stołecznych przedsiębiorców i specjalnie dla nich przygotowała cykl bezpłatnych spotkań sieciujących, połączonych z warsztatami i webinariami – Net_Smolna2020.

Program, który obejmuje 13 spotkań, przeznaczony jest dla osób prowadzących mikro i małe firmy oraz przedsiębiorstwa społeczne. Ich tematyka koncentruje się wokół rozwoju praktycznych kompetencji, które ułatwiają zarządzanie małym biznesem.

Uczestnicy programu dowiedzą się m.in. jak reagować w firmie na zmiany, które wymusza epidemia, jak opracować model biznesowy i tworzyć markę przedsiębiorstwa, jak budować relacje z klientami czy też jak pozyskiwać zagranicznych partnerów. Wszystkie spotkania będą składać się z dwóch części: sieciującej (ułatwiającej nawiązywanie kontaktów biznesowych) oraz warsztatowo-webinarowej. Odbędę się w formule on-line, a poprowadzą je eksperci oraz praktycy biznesu.

Program realizowany będzie w październiku i listopadzie. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 7 października.  Zainteresowani przedsiębiorcy mogą zgłosić swój udział od 29 września za pośrednictwem strony www.rozwoju.edu.pl.

Program realizuje Pracownia Rozwoju na zlecenie Urzędu m.st. Warszawy.

źródło: UM Warszawa

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.