VI kolekcjonerska WYSTAWA FIOŁKI AFRYKAŃSKIE

5 i 6 czerwca 2021 roku zapraszamy wszystkich miłośników fiołków afrykańskich na VI Kolekcjonerską Wystawę FIOŁKÓW AFRYKAŃSKICH.
Wystawa będzie prezentacją ciekawych kolekcjonerskich odmian światowej sławy hybrydyzerów amerykańskich, rosyjskich i ukraińskich.
Będą prezentowane zarówno te odmiany, które pojawiły się w ciągu kilku ostatnich lat, jak i te starsze, ale wcześniej na wystawach niepokazywane.
Pokaz będzie składał się z fiołków odmianowych w różnych rozmiarach: mikromini, mini, półmini, standardy oraz standardy large. Zobaczycie fiołki trailery (krzaczaste) posiadające kilka rozetek, fiołki z barwnymi liśćmi i kwiatami w niezliczonych kolorach.
Podobnie jak w poprzednich latach, w czasie trwania wystawy będzie zorganizowany KIERMASZ – gdzie znajdą Państwo bogaty wybór odmian, których nie można kupić w żadnej kwiaciarni.

Będzie to również niezwykłe spotkanie z fiołkowymi pasjonatami z całej Polski. Z organizacją tej wystawy związane są niezmiennie 3 niezwykłe kobiety – kolekcjonerki fiołków afrykańskich: Jadwiga Dębska, Monika Gawieńczyk , Ilona Siejda.

P
odczas tego kwiecistego weekendu będzie można skonsultować z nimi swoje fiołkowe uprawy oraz uzyskać praktyczne porady.

5 i 6 czerwca 2021
WYSTAWA będzie dostępna – w ramach świątecznego biletu wstępu do Ogrodu Botanicznego UW,
a
l. Ujazdowskie 4, w godzinach 10.00 – 20.00
Prosimy pamiętać, że kasy są czynne godzinę krócej – do godziny 19.00
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.