Undercity Festiwal 2019 – czym tym razem zaskoczy?

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  
Kochasz muzykę elektroniczną? Z pewnością masz więc na celowniku jeden z ciekawszych festiwalów w takich rytmach, czyli Undercity Festiwal 2019. Czym zaskoczy Cię tegoroczna edycja? Sprawdź, co już wiadomo!

Bilety na Undercity Festiwal 2019

Przedsprzedaż pierwszej puli biletów na Undercity Festiwal 2019 ruszyła ze sporym wyprzedzeniem, bo niemal od razu po zakończeniu wcześniejszej edycji – a wyczerpała się już 31 grudnia 2018 roku. Choć po drodze w sprzedaży były jeszcze 2 pule biletów w zróżnicowanych cenach, zostało coś jeszcze dla tych, którzy jak zawsze czekają na ostatnią chwilę – choć ich cena oczywiście nie jest tak korzystna jak przy przedsprzedaży. Ile zapłacisz za bilet na tegoroczny festiwal Undercity Festiwal 2019? Zajrzyj tutaj i sprawdź: https://www.biletomat.pl/festiwale/!

Jakich artystów zobaczysz na żywo na scenach?

Organizatorzy dość długo zwlekali z ogłoszeniem lineup’u tegorocznej, trzeciej edycji Undercity Festiwal 2019. Dziś wiemy już jednak, że na scenach na pewno pojawią się następujący artyści:

Kittin – francuska producentka i Djka, która na scenie pojawia się już od 25 lat i której największym osiągnięciem jest wylansowanie zupełnie nowego nurtu muzyki elektronicznej, czyli gatunku electroclash;

Etapp Kyle – jego znakiem rozpoznawczym jest łączenie dynamicznych brzmień o nieco mrocznej duszy z subtelnymi, lekkimi melodiami. Choć wydawać by się mogło, że to dość prosty pomysł, dla niego okazał się przełomowy – dziś jest jednym z kluczowych przedstawicieli tego gatunku i jest związany ze znanym Ostgut Ton;

Steffi – holenderka, którą również coś łączy z legendarnym Ostgut Ton. Jest najbardziej znana jako rezydentka klubu Berghain / Panorama Bar oraz właścicielka własnej wytwórni Klakson;

Rebekah – brytyjska Djka i producentka znana z mocnych i surowych brzmień, która działa artystycznie już od ponad dwóch dekad i zdołała już odcisnąć swoje piętno na współczesnej muzyce elektronicznej. Współpracowała z najbardziej znanymi wytwórniami muzycznymi, takimi jak CLR, Mord, Sonic Groove, Perc Trax i Soma.

To jednak nie koniec – pewnie zaskoczy Cię jeszcze niejedno nazwisko, którego nie trzeba przedstawiać prawdziwemu fanowi muzyki elektronicznej!

Czym jeszcze zaskoczy Cię tegoroczna edycja Undercity Festiwal 2019?

Zgodnie z założeniami i obietnicami klubu Smolna oraz agencji Follow The Step, tegoroczny festiwal Undercity Festiwal 2019 ma mieć nieco odświeżoną postać i być przygotowany z większym ozmachem. Objawia się to chociażby w tym, że do tradycyjnych dwóch scen znanych fanom poprzednich edycji dołączy trzecia – a na niej kolejni artyści. Oczywiście wszystko wraz z dopracowaną w każdym detalu scenografią oraz zapierającym dech w piersiach widowiskiem multimedialnym. Jedno jest pewne – to absolutny must have na liście prawdziwego fana elektronicznych brzmień!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.