1600 m2 dla sportu – Total Fintess otwiera nowy klub

1600 m2 dla sportu – Total Fintess otwiera nowy klub.

Sieć klubów sportowych Total Fitness ma nową lokalizację. Do listy miejsc, gdzie sport i fantastyczna atmosfera są najważniejsze dołączyła warszawska Wola. Obiekt powstanie przy ulicy Wolskiej 88, w czteropiętrowym budynku zlokalizowanym niedaleko alei Prymasa Tysiąclecia – jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy. Otwarcie klubu zaplanowano na listopad 2017 roku.

Priorytetem dla nas jest pokazanie, że klub fitness to nie tylko maszyny, ale przede wszystkim atmosfera i ludzie, którzy tworzą dane miejsce. Naszym priorytetem jest budowanie społeczności, która będzie zarażała pasją do sportu i aktywnego trybu życia – mówi Maciej Krajewski, Prezes Zarządu Nordic Investment Sp. z o.o., firmy, która jest właścicielem marki Total Fitness.

Total Fitness przy ul. Wolskiej 88 zaskakuje udogodnieniami, m.in. sauny fińskie, specjalnie wydzielone strefy treningowe oraz solarium. Klienci będą mogli także skorzystać z programów treningowych Les Mills. Dodatkowo na terenie klubu znajdzie się kącik malucha oraz specjalny FitBar, gdzie będzie można zjeść pożywny obiad oraz kupić przekąski, napoje izotoniczne, suplementy i odżywki. Wchodzenie i wychodzenie z obiektu przyspieszą specjalne bramki dostępu. W przeciwieństwie do poprzedniego klubu, który mieścił się w tej lokalizacji, obiekt Total Fitness przy Wolskiej będzie w pełni klimatyzowany. Dojazd za pomocą własnego środka transportu ułatwi strefa parkingowa dla klubowiczów.

Przedsprzedaż karnetów cały czas trwa.

Więcej informacji można znaleźć na:

www.totalfitness.com.pl.

Jesteśmy również w mediach społecznościowych:

www.facebook.com/totalfitnessclub

www.instagram.com/totalfitness.gym

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.