TARGI ZERO WASTE 2023 – WARSZAWA

TARGI ZERO WASTE 2023

2 grudnia 2023 roku w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w Warszawie odbędzie się X edycja Targów Zero Waste!

Targi Zero Waste co roku przyciągają największych miłośników ekologii i zrównoważonego stylu bycia. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego mamy okazję trafić na prawdziwie odpowiedzialnych twórców, warsztaty ułatwiające przechodzenie na zieloną stronę mocy i zbiórki rzeczy nam niepotrzebnych, a mogących zyskać nowe życie w rękach innych osób.
To doskonała okazja, żeby wyruszyć na łowy po najbardziej zrównoważone i ekologiczne produkty! Tu, każdy entuzjasta odpowiedzialnego stylu życia z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jeśli szukasz też idealnego, zielonego prezentu dla kogoś bliskiego, to jest to najlepszy adres.
Do wyboru będziemy mieli oferty aż kilkudziesięciu ekologicznych wystawców. Wśród oferowanych produktów znajdziesz m.in. woskowijki, zerowastowe kosmetyki i środki czystości, naturalne świece, odzież z wełny, bawełny, książki o tematyce eko, torby i nerki z recyklingu, oryginalne meble z materiałów wtórnych, butelki, bidony, lunchboxy…! Do tego strefa darmowych ekologicznych warsztatów, strefa napraw, wymiany zepsutego sprzętu elektronicznego na rośliny, zbiórki niechcianych książek i garażówka!

2 grudnia 2023 roku, start godz. 10:00
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, przy ul. Brackiej 25


Przeczytaj też:

Muzea za darmo Warszawa – klik
Filmy VR – Wirtualny Teatr Historii – klik
Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Wydarzenia w Warszawie w tym miesiącu – klik
Darmowy listopad w Rezydencjach Królewskich – klik
Park Akcji „Burza” pod Kopcem Powstania Warszawskiego – klik
Reklama