Targi Książki w Warszawie 2023

Targi Książki i Mediów VIVELO

W dniach 18-21 maja 2023 roku na PGE Narodowym w Warszawie odbędą się Targi Książki i Mediów VIVELO.

Targi Książki i Mediów VIVELO to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników literatury, kultury i technologii audio i video. Na ponad 20 000 m2 stworzono 11 stref tematycznych m.in. lifestyle, mama tata i dziecko, booktok, gaming czy spotkaj autora.

Targi VIVELO to okazja do spotkania z czołowymi autorami, wydawcami i dziennikarzami z kraju i ze świata. Zaplanowano ponad 550 spotkań autorskich oraz liczne spotkania z osobowościami ze świata kultury i sztuki oraz infulencerami.

Gośćmi specjalnymi Targów są m.in. jeden z najpopularniejszych pisarzy literatury grozy Graham Masterton oraz Prezydent Aleksander Kwaśniewski.

W niedzielę, 21 maja na Targach będzie miało miejsce niecodzienne spotkanie z poezją Wisławy Szymborskiej. Na PGE Narodowym uczestnicy wysłuchają wierszy Noblistki, dodatkowo podczas wydarzenia odbędzie się premiera nowego wydania biografii poetki pt. „Pamiątkowe rupiecie. Biografia Wisławy Szymborskiej”.

Program atrakcji w wybranych strefach znajdujE się na stronie Vivelo (targivivelo.pl)

Targi Książki i Mediów VIVELO 2023

O Targach:
„Wizją organizatorów jest stworzenie pierwszego w Europie wydarzenia gromadzącego wydawnictwa książkowe oraz wydawców mediów tradycyjnych i internetowych. W jednej przestrzeni zostaną zaprezentowane książki i media – w drukowanej odsłonie oraz w wersji cyfrowej, w tym online, audio, wideo i w innych formach zgodnych z najnowszymi trendami technologicznymi. Istotnym elementem Targów Książki i Mediów VIVELO 2023 na PGE Narodowym będą warsztaty, panele dyskusyjne, spotkania, prelekcje zarówno dla branży wydawniczej, jak i społeczności czytelników oraz booktokerów, niosących w świat wieści z rynku wydawniczego.”

Harmonogram godzinowy wydarzenia:

18 maja: 10.00 – 18.00
19 maja: 10.00 – 19.00
20 maja: 10.00 – 19.00
21 maja: 10.00 – 17.00


Przeczytaj też:

Wydarzenia weekend – klik
Reklama