Targi Konopne Cannabizz Warszawa 2017

Targi Konopne Cannabizz Warszawa 2017.

Z niekrytą dumą zapraszamy Was na Cannabizz Warsaw 2017. W ostatni weekend września rozpoczniemy u nas, europejski sezon targów konopnych i zmienimy historię Polski. Pierwsze takie międzynarodowe wydarzenie w kraju które, rozpocznie lawinę zmian.

Zapraszamy do samego serca Polskiej gospodarki – Warszawy. Na powierzchni 10.000 m², wystawcy z całej Europy zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania oraz aktualne trendy na rynku konopi.

Odwiedzającym, zaprezentowany zostanie szeroki wachlarz różnych produktów, między innymi: akcesoria do uprawy zarówno w domu jak i na zewnątrz, nasiona dla kolekcjonerów, systemy oświetlenia oraz kosmetyków, suplementów i leków opartych na konopi. W programie konferencji, towarzyszących targom, odbędzie się kongres z udziałem uznanych na świecie autorytetów z dziedziny medycznej i przemysłowej.

Cannabizz Warszawa to będzie również niepowtarzalna okazja by spróbować wielu produktów pochodzenia konopnego, jak również poszerzyć swoją wiedzę na temat konopi.

29 września do 1 października 2017r.

Targi odbędą się w Centrum Targowym MT Polska ul. Marsa 56C

Nowy obiekt wystawowy, oddany do użytku w 2008 roku zapewni wszystkim wystawcom maksymalny komfort oraz najlepsze warunki do zaprezentowania swojego stoiska.

Bilety od 19 zł do kupienia tu – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.