Targi Czytaj Skład Poleca Dobrą Żywność i Kosmetyki

W weekend, 1-2 grudnia 2018 w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie odbędą się Targi Czytaj Skład Poleca Dobrą Żywność i Kosmetyki.

Redakcja serwisu Czytaj Skład, promującego świadomy wybór żywności i kosmetyków, organizuje wyjątkowe wydarzenie targowe podczas którego odwiedzający będą mogli spróbować i kupić najlepsze produkty na rynku, porozmawiać z ich producentami, a także nabyć najnowszą wiedzę z zakresu żywienia i dietetyki podczas otwartych wydarzeń towarzyszących – wykładów, pokazów i warsztatów kulinarnych dedykowanych dla dorosłych, dzieci i całych rodzin.

BĘDĄ Z NAMI

Organizacje promujące świadomy sposób żywienia jak FUNDACJA SZKOŁA NA WIDELCU czy ROŚLINNIEJEMY.  Podczas obu dni targowych będzie z nami także AKADEMIA DOBREGO SMAKU czyli stoisko edukacyjne FRoSTY, które jest skarbnicą wiedzy o produktach spożywczych i codziennych zakupach.

Wykłady poprowadzą między innymi Katarzyna Błażejewska – Stuhr dietetyczka, autorka wielu książek w tym „Odżywianie dzieci mądre i zdrowe” , Hanna Stolińska – Fiedorowicz dietetyczka, przez wiele lat związana z Instytutem Żywności i Żywienia, autorka m.in. „Jelito drażliwe. Leczenie Dietą”, Julita Bator autorka wielu książek w tym „Zamień Chemię na Jedzenie”, Krystyna Pogoń dietetyczka i technolożka żywności zajmuje się m.in. żywnością prozdrowotną i problemami z odżywianiem, Katarzyna Świąder od lat związana z SGGW w Warszawie, prowadzi warsztaty „Świadomy konsument na rynku żywności” doradza producentom żywności i podróżuje w poszukiwaniu nowych smaków.

Pokazy kulinarne w wykonaniu między innymi trendsettera Tomka Woźniaka, ROŚLINNIEJEMY propagujących między innymi Roślinne Poniedziałki w Polsce, Bartka Kwietnia tegorocznego zwycięzcy MasterChef Junior.

W programie:

  • Warsztaty dla dzieci, gotowanie, zabawa i edukacja.
  • Wykłady dietetyków, pokazy kulinarne, spotkania autorskie,
  • Warsztaty dla dzieci, gotowanie, zabawa i edukacja

Wszystkie warsztaty, wykłady, pokazy w formie otwartej, BEZPŁATNEJ.
1 – 2 grudnia 2018 (sobota, niedziela) od 10.00 do 18.00

Więcej informacji: czytajsklad.com/targi/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.