Targi Atelier Warsaw w Mysia 3

Targi Atelier Warsaw w Mysia 3.

25 sierpnia 2018 roku na trzecim piętrze Domu Handlowego Mysia 3 odbędą się kameralne targi polskich projektantów ATELIER Warsaw. To pierwsze tego typu wydarzenie w mieście w nadchodzącym sezonie.

W wyjątkowym miejscu, wspaniałej atmosferze warszawiacy będą mogli uzupełnić jesienną garderobę. Do dyspozycji klientów przygotowane będzie kilkanaście stoisk projektantów i marek modowych, które zaprezentują unikatowe ubrania i akcesoria. Na Mysiej zagoszczą m.in. odwołująca się do zachwycającej klasyki i minimalistycznych form Reinkreacja, tworząca bezkompromisowe, przekorne i unikatowe ubrania De La Fotta czy tworząca wyjątkowe torby miejskie, plecaki i worki marka Czarny. Każdy gość będzie mógł skorzystać z porad stylistów oraz poznać twórców i projektantów.

Wydarzenie organizowane jest przez twórców łódzkiego fashion week Fashion Industry Days, kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w Łodzi w ostatni weekend września.

Impreza będzie miała miejsce na III piętrze dawnego domu cenzury przy ulicy Mysiej 3. Od kilku lat działa tam jeden z najbardziej eleganckich domów handlowych w stolicy.

25 sierpnia 2018, godz. 11:00-20:00

ul. Mysia 3

Wstęp wolny

Portal Warsawnow.pl objął Targi Atelier Warsaw patronatem medialnym.

https://www.facebook.com/events/259264524678026/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.