Targ Śniadaniowy na Żoliborzu – start sezonu 2023

Targ śniadaniowym 2023

Dekadę temu Targ pojawił się po raz pierwszy na warszawskim Żoliborzu. Wówczas nowością komentowaną w prasie był hummus. Po 10 latach rozpoczynając 11 sezon targu mamy świadomość że zmieniło się wiele. Szczęśliwi i trochę starsi ale nadal niepełnoletni zapraszamy Was do udziału w kolejnym sezonie cudownych spotkań w zieleńcach i parkach Warszawy.

Targ Śniadaniowy na Żoliborzu

Targ Śniadaniowy na Żoliborzu

Targ śniadaniowy to cykliczne wydarzenie gastronomiczne w Warszawie. Śniadania w plenerze odbywają się w soboty na Żoliborzu i niedziele na Mokotowie.

Targ Śniadaniowy rozpoczął swoją działalność na Żoliborzu w 2013 roku. Od tamtej pory stał się jednym z ulubionych sposobów Warszawiaków na spędzenie weekendu w mieście. W dwóch zielonych lokalizacjach można nie tylko zjeść śniadanie czy lunch, ale także spędzić czas z bliskimi w zielonych dzielnicach Warszawy: poznać smaki regionalne i egzotyczne, produkty ekologiczne, nietypowe rękodzieło. Wystawcy Targu Śniadaniowego to grupa pasjonatów – są to często niewielkie, rodzinne firmy i ludzie, dla których gotowanie to pasja.

Chcesz dołączyć do grona Wystawców ? pisz na adres wystawcy@targsniadaniowy.pl i wypełnij formularz https://targsniadaniowy.pl/formularz/
Media, relacje, inne – kontakt@targsniadaniowy.pl

Lokalizacje:

SOBOTY NA ŻOLIBORZU – start 22 kwietnia 2023
al. Wojska Polskiego, róg ul. Śmiałej
godz. 9:00-16:00

Targ Śniadaniowy to także okazja do zapoznania się z kuchnią z różnych stron świata, bez wyjeżdżania poza rodzinne miasto. Program Targu Śniadaniowego od samego początku istnienia obfituje w bogatą ofertę kulinarną i kulturalną. Organizowane są weekendy tematyczne we współpracy z ambasadami i organizacjami kulturalnymi, których celem jest przybliżenie nawet najodleglejszych kultur świata. Także w tym roku goście Targu Śniadaniowego będą mogli zapoznać się z daniami Japonii, Meksyku, Indii czy Francji.

Targ Śniadaniowy Mokotów 2022
Targ Śniadaniowy na Mokotowie

NIEDZIELE NA MOKOTOWIE – start 16 kwietnia 2023
Skwer AK Granat
godz. 10:00-17:00

Wstęp wolny

Aktualności znajdują się na stronie: https://www.facebook.com/targsniadaniowy


Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend  -klik
Reklama