Święto Starych Bielan -impreza odwołana

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Święto Starych Bielan.

Już po raz drugi zapraszamy mieszkańców Warszawy do spotkania podczas Święta Starych Bielan, które w tym roku odbędzie się w niedzielę, 15 lipca 2018 roku. Tradycyjnie spotkamy się na Placu Konfederacji i ulicy Płatniczej, która swoją rozpoznawalność zawdzięcza niskiej zabudowie z okresu międzywojennego i zabytkowym gazowym latarniom.

Będzie to wspaniała okazja do integracji – mieszkańcy ulicy wyjdą z domów i w swoich ogródkach przygotują mini wystawy oraz wyprzedaże garażowe. Na dzieci będą czekać animacje i zabawy. Na Placu Konfederacji zagra zespół “Bonanza” oraz DJ. Muzyka będzie klimatyczna i do tańca. To do zmroku, a potem? Gdy zrobi się ciemno zaprezentowany zostanie pokaz archiwalnych zdjęć, któremu towarzyszyć będzie opowieść varsavianisty – Jarosława Zielińskiego. Na koniec zaprezentujemy film pt. “W blasku gazowych latarni”, krótka historia ostatniego latarnika i słynnych latarni m.in. z ul. Płatniczej oraz wspomnienia jej mieszkańców.
Mamy nadzieję, że “Święto Starych Bielan” nie tylko zintegruje mieszkańców Dzielnicy, ale pozwoli im także poznać kawałek jej historii.

Kiedy? 15 lipca 2018 r. (niedziela), godz. 14.00-22.00
Gdzie? Plac Konfederacji / ulica Płatnicza.
Wstęp wolny

https://www.facebook.com/events/842146052651511/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.