Śródmiejska Fala Muzyki -„AIDA”, „Piloci” i „ONCE” nad Wisłą!

Śródmiejska Fala Muzyki

W niedzielę, 12 czerwca 2022 roku na Bulwarach usłyszycie najbardziej znane utwory Teatru Muzycznego ROMA i różne talenty sceniczne w ramach festiwalu O! Polskiego. „Śródmiejska Fala Muzyki” to bezpłatne i dostępne dla każdego Wydarzenie, które łączy aktywny odpoczynek nad Wisłą ze śródmiejską sztuką i kulturą.

Dzielnica Śródmieście zaprosiła Teatr Muzyczny ROMA nad Wisłę, aby wszyscy mieszkańcy i miłośnicy teatru mogli zasiąść do wspólnej uczty muzycznej. Na scenie pojawią się również artyści festiwalu O! Polskie, który odbywa się tego dnia jednocześnie na kilku scenach polskich miast.

Artyści z Teatru ROMA, specjalnie na tę okazję, zejdą ze sceny i przeniosą swoje występy na letnią scenę nad Wisłą (pomiędzy Mostem Śląsko-Dąbrowskim a Świętokrzyskim).

Zagrają najbardziej znane utwory swoich sztandarowych spektakli AIDA, ONCE i Piloci. Przygotowali dla warszawiaków dwa występy:
– o godzinie 12.00,
– o godzinie 14.00.

12 czerwca odbędzie się ostatni spektakl musicalu „AIDA” w tym sezonie artystycznym, TM ROMA z tym tytułem powróci już 23 września.

Wstęp na koncerty jest bezpłatny, a przestrzeń została zaplanowana w taki sposób, aby spacerowicze mogli swobodnie korzystać z bulwarów i brać udział w Wydarzeniu
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.