Spotkaj Autora Wydawnictwa Znak na Targach Książki 2023

Spotkaj Autora Wydawnictwa Znak na Targach Książki 2023
Jeśli lubisz czytać książki, to możemy się założyć, że jedna z tych, które wydaliśmy w Znaku, stoi właśnie na Twojej półce.  Wszystko dlatego, że dobrze nam się wydaje!  Publikujemy wartościowe tytuły, które bawią, inspirują, a także skłaniają do refleksji o tym, co w życiu najważniejsze.  Stawiamy na historie, które świetnie się czyta, bo wierzymy, że dzięki obcowaniu z dobrą literaturą po prostu lepiej się żyje!

Spotkaj Autora Wydawnictwa Znak na Targach Książki 2023

19-21 maja 2023 – PGE Narodowy – Targi Książki i Mediów VIVELO

STOISKO: 15/C4

Będą z nami: Aleksander Kwaśniewski, Marek Krajewski, Tomasz Stawiszyński, Sylwia Czubkowska, Manuela Gretkowska, Klaudiusz Szymańczak, Aleksandra Śmigielska, Michał Rauszer, Cyryl Sone, Aleksander Kaczorowski, Miriam Synger, Mariusz Czubaj, Michał Witkowski, Jacek Kalinowski, Igor Brejdygant, Agnieszka Płoszaj, Piotr Kuźniak, Sylwia Stano, Katarzyna Gacek, Katarzyna Kubisiowska, Sylwia Chutnik, Trzask Ceramics, Zuzanna Wędołowska, Łucja Malec-Kornajew, Marta Kostka, Agnieszka Jachymek i Andrzej Maleszka.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z AUTORAMI  bit.ly/targiksiazki_znak

W dniach 18-21 maja 2023 roku na PGE Narodowym w Warszawie odbędą się Targi Książki i Mediów VIVELO.

Targi Książki i Mediów VIVELO to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników literatury, kultury i technologii audio i video. Na ponad 20 000 m2 stworzono 11 stref tematycznych m.in. lifestyle, mama tata i dziecko, booktok, gaming czy spotkaj autora.

Targi VIVELO to okazja do spotkania z czołowymi autorami, wydawcami i dziennikarzami z kraju i ze świata. Zaplanowano ponad 550 spotkań autorskich oraz liczne spotkania z osobowościami ze świata kultury i sztuki oraz infulencerami.

Gośćmi specjalnymi Targów są m.in. jeden z najpopularniejszych pisarzy literatury grozy Graham Masterton oraz Prezydent Aleksander Kwaśniewski.

W niedzielę, 21 maja na Targach będzie miało miejsce niecodzienne spotkanie z poezją Wisławy Szymborskiej. Na PGE Narodowym uczestnicy wysłuchają wierszy Noblistki, dodatkowo podczas wydarzenia odbędzie się premiera nowego wydania biografii poetki pt. „Pamiątkowe rupiecie. Biografia Wisławy Szymborskiej”.

Program atrakcji w wybranych strefach znajdujE się na stronie Vivelo (targivivelo.pl)


Przeczytaj też:

Wydarzenia w weekend – klik
Reklama