Rozkłady ZTM na stronie WTP

Rozkłady ZTM na stronie WTP.

Rozkłady jazdy, komunikaty o zmianach w komunikacji i taryfa biletowa Warszawskiego Transportu Publicznego są już dostępne na nowej stronie internetowej, pod adresem www.wtp.waw.pl.

Miejsce jednej strony internetowej Zarządu Transportu Miejskiego zajęły dwie – kompleksowy serwis dla pasażerów www.wtp.waw.pl i strona dla osób i firm współpracujących z Zarządem Transportu Miejskiego, która znajduje się pod adresem www.ztm.waw.pl.

Z myślę o pasażerach Warszawskiego Transportu Publicznego powstała strona www.wtp.waw.pl. To miejsce, w którym zamieszczono wszystkie informacje, jakich szukają osoby korzystające regularnie, ale także sporadycznie z komunikacji miejskiej. Na stronie znajdują się m.in.: rozkłady jazdy, informacje o zmianach i utrudnieniach w kursowaniu komunikacji, taryfa biletowa oraz mapy i schematy. Partnerem strony jest serwis jakdojade.pl, który obsługuje wyszukiwarkę połączeń dostępną na stronie głównej. Mówiąc najkrócej – jeżeli ktoś regularnie wchodził na starą stronę ztm.waw.pl w poszukiwaniu informacji o funkcjonowaniu komunikacji, obecnie wszystkie te informacje znajdzie na www.wtp.waw.pl.

Druga strona internetowa – www.ztm.waw.pl została przygotowana dla partnerów Zarządu Transportu Miejskiego. Dlatego też znajdują się na niej informacje o Zarządzie Transportu Miejskiego, w tym informacje prasowe, o realizowanych inwestycjach i projektach unijnych oraz zamówienia publiczne i oferty pracy.

źródło: UM Warszawa

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.