Recital Katarzyny Żak – Chanuka w Bablu

Z okazji zbliżającej się Chanuki, 2 grudnia o godz. 15:00, serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania w Klubokawiarni Babel. Niedzielne popołudnie uświetni recital Katarzyny Żak „Dziewczyna z gestem”.

W programie znajdą się m.in. piosenki takich twórców jak:
Stanisław Wielanek, Agnieszka Osiecka „Weselne dzieci”, piosenki Władysława Szlengla „Panna Andzia” oraz „Tango Notturno”, Mariana Hemara „Krzyżówka”, „Pocałował mnie”, czy „Jak żyć” Magdy Czapińskiej

Katarzyna Żak – śpiew
Hadrian Tabęcki – pianino
Piotr Malicki – gitara
Witold Cisło – gitara basowa

Katarzyna Żak – aktorka teatralna i filmowa. Uwielbiana przez widzów za pełną ciepła i naturalności postać Solejukowej w serialu „Ranczo”. Jednakże mało kto wie, że Katarzyna Żak jest także znakomitą wokalistką oraz że ma na swoim koncie wydane dwie płyty: “Młynarski – Jazz”, na której znajdują się standardy jazzowe z polskimi tekstami Wojciecha Młynarskiego oraz “Kolędy na cały rok” z tekstami Bogdana Leobla i muzyką Włodzimierza Nahornego. Chociaż trudno oderwać się od roli Solejukowej z serialu Ranczo, to jednak podczas recitalu możemy poznać Katarzynę Żak jako wokalistkę, której zainteresowania muzyczne związane są z jednej strony tekstem literackim, z drugiej zaś kompozycjami około jazzowymi i jazzowymi.

2 grudnia 2018, godz. 15:00

Klubokawiarnia Babel, ul. Próżna 5

Wstęp wolny

Zrealizowano dzięki dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.