Koncert Ralph Kaminski w barze Studio

Koncert Ralph Kaminski w barze Studio na urodzinach Pakamera.pl.

Bajkowy Ralph Kamiński z siedmioosobowym zespołem jest niekwestionowanym, tegorocznym objawieniem na polskim rynku muzycznym. Czaruje wokalem i aurą tworzoną podczas koncertów wraz ze swoim bandem. Zaraz po występie artysty na Openerze, warszawska publiczność będzie mogła delektować się jego repertuarem podczas naszych urodzin, na jego pierwszym otwartym koncercie.

Po koncercie Kamińskiego na scenie pojawi się umykający wszelkim schematom i definicjom duet BASS ASTRAL x IGO. 
Występy są niekończącą się imprezą, pełną wysmakowanych bitów Kuby Tracza w połączeniu z wyrazistym wokalem Igora Walaszka. Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w całej Polsce.

Muzyczną wisienką na urodzinowym torcie będzie DJ set trzech niepokornych: GLASS Hunters którzy warszawskim klubowiczom znani są doskonale. Z chłopakami odpinamy wrotki i bawimy się do świtu!

O atrakcje na miejscu zadba L’oreal Colorista – ekipa szykuje dla wszystkich bardzo kolorowe niespodzianki. Na miejscu będziecie mogli zaszaleć i oddać się w ręce stylistów, którzy zadbają tego wieczoru o imprezowy look. Uwiecznią to niezastąpione FOTKI Z BUDKI.

Gdzie: BAR STUDIO | Plac Defilad 1
Kiedy: 14.07.2017
Start: 20:30
wstęp: wolny

Odnośnik do wydarzenia na FB – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.