Press Photo Expo 2019

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Press Photo Expo 2019.

14 stycznia 2019 roku w Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie ponownie stanie się miejscem spotkań profesjonalnych fotografów z całej Polski. Przez cały dzień na dwóch piętrach swoje produkty prezentować będzie kilkudziesięciu wystawców, a w trzech salach odbędzie kilkanaście wykładów i warsztatów tematycznych.

Press Photo Expo już na stałe wpisało się w kalendarz fotograficznych wydarzeń. Warto zauważyć, że mimo określenia “press”, impreza nie jest skierowana tylko do fotografów stricte prasowych. W tym roku znaczna jej część zostanie poświęcona fotografii ślubnej. W programie znalazły się wykłady z fotografami ślubnymi: Przemysławem Pokryckim i Ambasadorem marki Sony Maciejem Suwałowskim. Ponadto, mając na uwadzę szóstą, a więc cukrową rocznicę Press Photo Expo, organizatorzy zadbali o wyjątkowo słodką atmosferę…

Gościem specjalnym Press Photo Expo 2019 będzie Czarek Sokołowski – fotoreporter Associated Press, jak dotąd jedyny polski laureat fotograficznej Nagrody Pulitzera. Jego zdjęcia opowiadają historię – od czasów powstania Solidarności do aktualnych wydarzeń w kraju i za granicą. To wyjątkowa postać, człowiek-legenda. Spotkanie z gościem specjalnym rozpocznie się o godz. 19.15.

Od godz. 11.00 będzie można wziąć udział w wielu wykładach i warsztatach. Na gości czekają m.in. porady dotyczące prawa autorskiego, prowadzenia księgowości, budowania portfolio w social mediach, projektowania albumów i książek fotograficznych, utrzymania zdrowia psychicznego i fizycznego, a także udzielania pierwszej pomocy. Nie zabraknie też prezentacji sprzętu fotograficznego i wskazówek dotyczących archiwizacji zdjęć oraz poprawnej kalibracji monitorów.

Spotkania poprowadzą m.in.: Michał Leja, Leszek Szurkowski, Jarosław Włodarczyk, Marcin Szabłowski, Katarzyna Sagatowska, Przemysław Pokryciu, Maciej Suwałowski, Aleksander Wieteska, Wojciech Wawrzak, Małgorzata Bartuszek i Artur Polański.

Wśród marek, które będzie można zobaczyć na Press Photo Expo 2019, znalazły się m.in.: Alstor, Canon, Core & More, Eizo, Epson, Foto 7, Nikon, Akademia Nikona, Ilford, Promise, Sony, Sirui, LowePro, Focus Nordic, Lexar, Duracell, Think Tank Photo, Olympus, Mabel Finance, Wacom, AleSerwis, eAgfa, nPhoto (najlepszefoto.pl), QNAP, BLOW UP PRESS, RękaProduction, PraKreacja Wojciech Wawrzak, Perma Jet, Peak Design, Cyfrowe.pl, Wydrukuj Fotografie.pl, Ilford, Dagerotyp..

Wstęp wolny na całe wydarzenie. Organizatorzy proszą o wcześniejsza rejestrację na stronie https://www.pressphotoexpo.com/buy-tickets

14 stycznia 2019 roku (poniedziałek), godz. 10.00-21.00
Warszawa, ul. Bracka 25 – Dom Towarowy Braci Jabłkowskich
Facebook : https://www.facebook.com/PressPhotoExpo/
wydarzenie: https://www.facebook.com/events/497555484099015/
www: https://www.pressphotoexpo.com/
rejestracja: https://www.pressphotoexpo.com/buy-tickets

źródło: UM Warszawa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.