Piknik rodzinno-sportowy na błoniach PGE Narodowego

Piknik rodzinno-sportowy na błoniach PGE Narodowego

Zapraszamy wszystkich na długo wyczekiwany sportowo-rodzinny piknik na błoniach PGE Narodowego!

Dziesiątki wystawców, ciekawych animacji oraz warsztatów w jednym miejscu. Będziecie mogli poznać znanych sportowców, spróbować zupełnie nowe dyscypliny, sprawdzić swoją sprawność, dowiedzieć się więcej o odpowiedniej diecie, a przede wszystkim dobrze się bawić!

Widzimy się już 18 września na błoniach PGE Narodowego w godz. 12:00-17:00
Piknik odbywa się w ramach Narodowego Dnia Sportu. Tego dnia odbywają się setki bezpłatnych wydarzeń w całej Polsce. Więcej informacji o treningach na stronie www.narodowydziensportu.pl

Pełen program pikniku i listę wystawców znajdziecie już wkrótce na stronie www.narodowydziensportu.pl
—–
Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska kampania, w ramach której odbędą się bezpłatne wydarzenia i treningi na terenie całej Polski. Jej celem jest zachęcenie Polaków do aktywnego życia, pełnego sportowych wyzwań i dobrej kondycji.
Wydarzenie jest współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Organizatorem pikniku jest Fundacja Zwalcz Nudę.
Aby być zdrowym, trzeba uprawiać sport, ale także odpowiednio się odżywiać. Strategicznym partnerem aktywnego stylu życia i Narodowego Dnia Sportu 2022 są polscy producenci owoców i warzyw. Zdrowe życie zaczyna się już w kuchni – warzywa i owoce powinny stanowić połowę tego, co jemy w każdym posiłku. Podczas pikniku będziecie mogli odwiedzić specjalną strefę owoców i warzyw, w której czekać będą na Was m.in.: animacje, degustacje, konsultacje z dietetykami czy pokaz kulinarny 

Gdzie? Błonia PGE Narodowego
Kiedy? 18 września godz. 12:00-17:00
Wstęp wolny 

Partner pikniku: PGE Narodowy

Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik