Odwiedź najnowocześniejsze kino w Warszawie! Helios Blue City

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Odwiedź najnowocześniejsze kino w Warszawie! Helios Blue City.

Od 14 lutego warszawscy widzowie mogą odwiedzać najnowszy multipleks sieci Helios w Blue City. Nowy 8-salowy obiekt posiada ponad 860 miejsc dla miłośników kina, którzy cenią sobie wyjątkowe filmowe doznania. Poza seansami o najwyższej jakości dźwięku i obrazu, na gości czeka także moc filmowych emocji na światowym poziomie!

Helios zapewnia kinomanom znakomite wrażenia za sprawą najnowocześniejszych technologii: przestrzennemu dźwiękowi Dolby ATMOS, najnowszej generacji projektorom Christie 4K oraz najwyższej jakości ekranom do projekcji 2D i 3D. W kinie zawitała także technologia DepthQ. Wysoki poziom komfortu widzów zapewniają lekkie, niestandardowe okulary 3D, które po zakupie każdy będzie mógł wziąć do domu i korzystać z nich przy następnych wizytach w kinie.

Nie od dziś wiadomo, że kino to znakomity pomysł na randkę. Dla miłośników romantycznych seansów Helios, poza znakomitym repertuarem, przygotował także nie lada gratkę – w ostatnich rzędach wszystkich sal znajdują się podwójne, wygodne kanapy. Wszyscy zakochani mogą przytulać się do woli podczas komedii romantycznej, a także ściskać z całych sił podczas przerażającego horroru! Ponadto w trzech salach Helios prezentuje swój unikatowy koncept – sale Dream, który jest odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń sale wyznaczą nowe standardy odbioru filmu w kinie.

Od początku działalności Helios dba o szeroki wybór filmów spośród najnowszych propozycji zarówno rodzimego, jak i światowego kina. Poza regularnym repertuarem w warszawskim multipkeksie pojawią się także wyjątkowe seanse w ramach Projektów Specjalnych: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kultura Dostępna czy Kino Konesera.

Repertuar:

www.helios.pl/57,Warszawa/StronaGlowna/

Poznaj kino Helios w Blue City:

https://bluecity.helios.pl/

Helios Blue City, poziom +4
Al. Jerozolimskie 179, Warszawa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.