Niezapomniane imprezy dla dzieci? Postaw na salę zabaw

Rodzice często zastanawiają się, jak urządzić najlepszą imprezę urodzinową dla swojej pociechy. Z pomocą przychodzą sale zabaw.

Na sali zabaw maluch może nie tylko spędzić czas na zjeżdżaniu na zjeżdżalniach, skakaniu do basenów z piłeczkami lub wspinaniu się po ściankach. Teraz wiele sali organizuje również imprezy dla dzieci. Takie przyjęcie to marzenie wielu maluchów. Jak wygląda jego organizacja? Z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Urodziny dla dzieci na sali zabaw – dlaczego warto?

Urządzenie dziecięcych urodzin jest często sporym wyzwaniem dla rodzica. Nie tylko trzeba wszystko wysprzątać, ale również przyszykować dania, zadbać o atrakcje. To sporo pracy, na którą nie każdy ma czas. Właśnie dlatego urodziny dla dzieci coraz częściej przenoszą się z domów w inne miejsca. To nie tylko komfort, ale również gwarancja, że maluch będzie miał wspaniałe wspomnienia ze swojego przyjęcia.

Sale zabaw to jedna z najczęściej wybieranych ofert. Na miejscu na maluchy czeka mnóstwo rozrywek, a specjalnie przygotowane salki zapewniają miejsce odśpiewania solenizantowi „Sto lat!” i do przekąszenia czegoś pysznego. Co więcej, nawet urodziny dla dzieci w Warszawie zorganizowane w sali zabaw nie są związane z wysokim kosztem.

Impreza urodzinowa w sali zabaw – co wybrać?

Aby urządzać niezapomniane imprezy dla dzieci, konieczne jest znalezienie takiej sali zabaw, w której solenizant oraz jego goście będą mieli zagwarantowaną najlepszą zabawę. Najlepiej przejrzeć oferty wielu sali, a następnie porównać ich propozycje. Co warto wziąć pod uwagę? Nie tylko koszt, ale również atrakcje oraz tematykę sali.

Na urodzinowe imprezy dla dzieci w Warszawie często wybierana jest sala zabaw w kompleksie Airo Fun – Airo Space Kids. To aż trzy kondygnacje wypełnione świetnymi atrakcjami dla najmłodszych – wszystkie z nich związane są z kosmosem. Taka sceneria jest lubiana zarówno przez chłopców, jak i przez dziewczynki. Na miejscu czekają cztery różne salki urodzinowe – każda z innym wystrojem. Oczywiście, maluchy mogą bawić się także na sali zabaw i korzystać z innych atrakcji.

Więcej informacji o tym, jak zorganizować urodziny dla dzieci w Warszawie w sali Airo Space Kids można znaleźć na stronie internetowej: https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw/kosmiczne-urodziny.

Urodziny w sali zabaw – jakie usługi są dostępne?

Sale zabaw wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom dzieci, a także ich rodziców i opiekunów. Właśnie dlatego oferta jest szeroka, aby przyjęcie było jedyne w swoim rodzaju. Najczęściej sale prezentują oferty w postaci pakietów obejmujących konkretne usługi.

Poza standardową ofertą, która obejmuje wynajem salki urodzinowej na określony czas oraz wejściówkami na salę zabaw, pakiety włączają również:

  • poczęstunek i napoje dla dzieci
  • kolorowa zastawa urodzinowa
  • upominek dla solenizanta
  • zaproszenia na urodziny
  • opiekę animatora
  • tort urodzinowy
  • piniata
  • balony na hel
  • rezerwacja stolika dla rodziców w restauracji, kawiarni
  • usługi jak: malowanie buzi, skręcanie balonów, pokazy iluzjonistyczne, profesjonalna fotografia, warsztaty

Pakiety można również dowolnie zmieniać, aby stworzyć takie urodziny dla dzieci, które będą zapewniały niezapomniane wrażenia.

Imprezy dla dzieci w sali zabaw – ile to kosztuje?

Wielu rodziców obawia się, że imprezy dla dzieci odbywające się w salach zabaw są bardzo wysokim kosztem. Jednak tak naprawdę ceny wcale nie są wygórowane. Oczywiście, dużo zależy od wybranego pakiety, ale te najtańsze są bardzo przystępne.

Ceny za urodziny dla dzieci w Warszawie rozpoczynają się od około 60 złotych za jednego uczestnika. Tyle trzeba zapłacić za podstawowy pakiet w terminie od poniedziałku do czwartku. W weekendy cena najczęściej rośnie, dlatego ten sam pakiet kosztuje 70 złotych za osobę. Najbogatsze pakiety to wydatek około 90 złotych za jednego gościa.

Należy także dopłacić za dodatkowe usługi zależnie od potrzeb. Przykładowo, ceny tortów zaczynają się od 70 złotych. Za malowanie buzi trzeba zapłacić 10 złotych za osobę. Z kolei warsztaty to ceny od około 20 złotych za uczestnika.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.