Natalia Szroeder dołącza do Orchestonu

UDOSTĘPNIJ

Idolka młodego pokolenia, Natalia Szroeder będzie kolejnym gościem specjalnym wyjątkowego krakowskiego projektu pod nazwą Orcheston. Razem z Reni Jusis i Sarsą dołączy do Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej, aby zaprezentować historię muzyki elektronicznej w niebywałych symfonicznych aranżacjach.

Swoim debiutanckim utworem „Jane” podbiła listy przebojów już kilka lat temu. Krótko po pierwszym solowym singlu ukazała się piosenka „Wszystkiego na raz” nagrana w duecie z Liberem, która otworzyła Natalii drzwi do prawdziwej kariery, ale przede wszystkim do najważniejszych festiwali muzycznych i różnego rodzaju imprez w kraju, w tym między innymi: Sopot Top Trendy, Sopot Top of the Top, Eska Music Awards, Lato Zet i Dwójki, Sabat Czarownic, Festiwal Piosenki Rosyjskiej. Piosenka z miejsca podbiła listy przebojów i przez kilka tygodni z rzędu utrzymywała się wśród najczęściej granych utworów w kraju.

„Natalia to bez wątpienia jedna z najlepszych wokalistek i jeden z najpiękniejszych głosów w Polsce. Wrażliwość, elegancja, miłość do muzyki – to wszystko słychać zawsze w głosie Natalii. Jestem szczęśliwy, że 14 grudnia Natalia z nami wystąpi” – mówi Gromee.

Debiutancki album Natalii Szroeder „Nadinterpretacje” pojawił się na rynku muzycznym dwa lata temu. Najnowszy singiel artystki „Parasole” to zapowiedź kolejnego studyjnego albumu. Utwór stal się hitem i w szybkim tempie osiągnął miliony wyświetleń na YouTube.

„+Parasole+ to bardzo intymna, nostalgiczna opowieść, przekornie ubrana w intensywny, mocny bit” – podkreśla Natalia.

Pośród swoich inspiracji Szroeder wymienia przede wszystkim Michaela Jacksona i Rihannę. Jest obecnie jedną z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Swoim wokalem udowodniła, że potrafi wywołać poruszenie, czego doskonałym przykładem jest niedawny występ na „Koncercie dla Niepodległej”, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wspólnie z Mateuszem Ziółko i Kasią Moś wykonali utwór „Modlitwa” z repertuaru Breakout.

„Do grona artystów, którzy wystąpią podczas Orchestonu dołącza dziś Natalia Szroeder. Kompletujemy polskich wokalistów, którzy muzycznie podołają niełatwemu zadaniu. Mamy jeszcze kilka niespodzianek i już nie możemy się doczekać kolejnego ogłoszenia” – zapewnia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje Orcheston.

Kalendarz koncertowy Natalii Szroeder pęka w szwach. Przyjmując zaproszenie na Orcheston zgodziła się wykonać jeden z największych hitów muzyki elektronicznej, w symfonicznej aranżacji Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.

Orcheston odbędzie się 14 grudnia w ICE Kraków Congress Centre. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

 
Źródło informacji: Prestige MJM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.