Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film anime „Suzume”

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film anime „Suzume"

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film anime „Suzume”. Produkcja wejdzie do kin 21 kwietnia, a bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. 

 „Suzume” to opowieść o dojrzewaniu 17-letniej głównej bohaterki. Scenarzystą i reżyserem jest Makoto Shinkai. Animacja rozgrywa się w różnych dotkniętych katastrofą miejscach w całej Japonii. Podróż Suzume rozpoczyna się w spokojnym miasteczku w Kyushu (południowo-zachodnia Japonia), kiedy spotyka chłopaka, który szuka tajemniczych drzwi. Suzume znajduje je zniszczone pośród ruin, jakby były osłonięte przed jakąkolwiek katastrofą. Suzume zdaje się być przyciągana przez ich moc i sięga aby je otworzyć… Drzwi zaczynają otwierać kolejne drzwi w całej Japonii, siejąc zniszczenie. Suzume musi zamknąć te portale, aby zapobiec dalszej katastrofie. 

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na seanse od 21 do 23 kwietnia 2023 r. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację.  

/źródło: materiały prasowe/


Przeczytaj też:

Wydarzenia w weekend – klik
Reklama