Multikino Młociny: „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Multikino Młociny: „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”.

Od 28 czerwca w Multikinie Młociny premierowo zobaczyć będzie można „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”. Dla tych, którzy chcieliby spędzić więcej czasu z tytułowymi pupilami, Multikino przygotowało niespodziankę – do biletów zakupionych z kartą Rodzina do Kina dzieci otrzymają książeczkę pełną zagadek, kolorowanek i łamigłówek. Książeczki można odebrać we wszystkich kinach sieci od 28 czerwca aż do wyczerpania nakładu.

Przed nami premiera kontynuacji przebojowego animowanego hitu! „Sekretne życie zwierzaków domowych” rozkochało w sobie miłośników zwierząt w każdym wieku. Wierzymy, że przy okazji drugiej części będzie tak samo! Tym razem ekipa Maksa ląduje na wsi. Mieszczuchy nie znają wiejskiego życia, co doprowadzi do wielu zabawnych zdarzeń.

W związku z przebojową premierą Multikino przygotowało wyjątkową atrakcję dla najmłodszych widzów. Wystarczy zabrać do Multikina kartę Rodzina do Kina i wybrać się na film „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, aby otrzymać w prezencie wyjątkową książeczkę, zawierającą gry
i kolorowanki z uroczymi postaciami z filmu, które ucieszą każdego malucha.

Film zobaczyć można w wersji 2D z dubbingiem. Niewątpliwie dużą gratką dla widzów lubiących wygodę będzie oglądanie filmu w pozycji leżącej na fotelu SuperVip. To specjalny fotel sterowany przez widza samodzielnie przyciskami umieszczonymi po prawej stronie. Co więcej – za możliwość oglądania na SuperVipach nie są pobierane dodatkowe opłaty. Bilety w Multikinie Młociny kosztują przez cały tydzień i to dla wszystkich tyle samo – 29 złotych (w przypadku filmów 3D należy doliczyć opłatę za okulary).

Bilety: https://multikino.pl/repertuar/warszawa-mlociny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.