Marka AA wprowadziła linię kosmetyków VEGE

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Marka AA wprowadziła linię kosmetyków VEGE!

Linia AA Vegan wolna jest od składników pochodzenia zwierzęcego. Co więcej, cierpienie zwierząt zostało wykluczone w całej procedurze powstawania kosmetyków. Właśnie dlatego, produkty AA Vegan otrzymały certyfikat Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!

Aktualnie w ofercie znajdują się: mleczko do kąpieli, płyn micelarny, kremy do twarzy, podkłady, maski i peelingi. Bardzo polecamy kosmetyki z linii AA Vegan, które odkryliśmy na targach VeggieWord w maju br.

Przeczytajcie co marka AA powiedziała nam na temat nowej linii produktów:

Skąd wziął się pomysł na linię AA Vegan?

Dobro zwierząt nigdy nie było obojętne marce AA – od początku swojego istnienia, już od pond 35 lat, marka nigdy nie korzystała ze składników odzwierzęcych, ani nie testowała na zwierzętach. Linia AA Vegan to ukoronowanie obranej drogi, a także potwierdzenie przez niezależną organizację certyfikującą, Fundację VIVA, że faktycznie tak jest. AA Vegan stworzyliśmy z myślą o osobach, którym bliskie jest dobro zwierząt, a przy tym cenią roślinną pielęgnację. Chcieliśmy stworzyć linię, która będzie przystępna cenowo, powszechnie dostępna (w każdym Rossmannie) i pozwoli szerszemu gronu odbiorców mieć wybór (wybrać produkty cruelty free) i zachęcić do jego dokonania.

Czym różnią się kosmetyki AA Vegan od pozostałych?

AA Vegan od pozostałej oferty marki AA wyróżnia się tym, że linię certyfikowała Fundacja VIVA! Oznacza to, że każdy składnik kosmetyków został starannie zweryfikowany przez organizację. Kosmetyki z linii AA Vegan charakteryzują się połączeniem składników roślinnych ze sprawdzonymi składnikami aktywnymi, jak np. kwas azelainowy, czy kwas migdałowy. Zostały przebadane dermatologicznie, ale też pod kątem potencjału alergizującego. To powoduje, że są odpowiednie także dla osób o skórze wrażliwej  i skłonnej do alergii. Nie jest to taka oczywistość w segmencie kosmetyków wegańskich – wiele pochodnych roślin działa mimo wszystko silnie alergizująco na skórę, przez co alergiczki mogą mieć problem w odnalezieniu odpowiedniego kosmetyku dla siebie. W marce AA staramy się to ryzyko maksymalnie minimalizować przeprowadzając dodatkowe badania pod kątem alergików – dlatego AA Vegan może być dobrym wyborem także dla szczególnie wrażliwych skór.

Jak długo marka AA pracowała nad formułami?

Proces zawsze jest szczegółowy i trwa około roku – półtorej, włączając w to badania, które gwarantują naszym kosmetykom wysoki poziom bezpieczeństwa. W tym wypadku doszedł jeszcze proces certyfikacji receptur.

Jakie są plany na przyszłość dotyczące oferty AA Vegan?

Plany zawsze są wypadkową decyzji zakupowych naszych konsumentów i tego jakim zainteresowaniem cieszą się kosmetyki.  Widzimy jednak, że nasze kosmetyki przypadły Polkom do gustu, więc na pewno w linii pojawią się kolejne propozycje. 

AA Vegan to linia wegańskich kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, a także doskonale dopasowujących się do koloru skóry podkładów. Poznaj innowacyjne połączenie wegańskiej receptury ze skutecznością działania i z bezpieczeństwem antyalergicznym. W naszych recepturach odnajdziesz botaniczne ekstrakty roślinne oraz składniki aktywne skuteczne w pielęgnacji skóry.

Jeżeli masz uwagi lub pytania dotyczące produktów AA linii Vegan pisz na adres e-mail: oceanic@oceanic.com.pl

Strona: https://www.kosmetykiaa.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.