Łona i Webber – Premiera online

Łona i Webber – Premiera online

Nieustannie chcemy inspirować Was do wartościowego spędzania czasu i stwarzać okazję do spotkań z najważniejszymi twórcami kultury. Wspólnie z Warner Music Poland oraz Going. zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu #premieraonline, tym razem z Łoną i Webberem, autorami albumu „Śpiewnik domowy”. Rozmowę poprowadzi Filip Antonowicz (@RudyRudanacja).

17 kwietnia 2020, godz. 18:00

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Streaming ze spotkania będzie dostępny na Facebook.com/empikcom – klik. Spotkanie będzie też tłumaczone na język migowy.

Łona i Webber wracają po prawie czterech latach od „Nawiasem mówiąc”, tym razem z epką. „Śpiewnik domowy” to siedem premierowych piosenek (i jeden remiks), składających się na najbardziej koncepcyjne wydawnictwo szczecińskiego duetu. Album jest głosem w dyskusji o tożsamości, z naciskiem na różnorodność fragmentów, z jakiej potrafi być ona utkana i jak dalekie niekiedy inspiracje mają na nią wpływ. Akcenty z różnych zakątków świata splatają się w „Śpiewniku” z opowieścią kameralną, często czerpiącą z dalszego czy bliższego sąsiedztwa, czy wprost z domu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.