Klub Komediowy na Łące Leśmiana

Klub Komediowy na Łące Leśmiana.

Reklama
Reklama

Klub Komediowy powraca na Łąkę Leśmiana. W tym roku zaprezentuje dwa spektakle improwizowane oraz jeden spektakl muzyczny, inspirowane życiem i twórczością patrona naszej zielonej przestrzeni.

To, co zobaczymy podczas występów, będzie tworzone na żywo przed widownią – każdy spektakl będzie więc wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zespół bawi publiczność różnego rodzaju formami komediowymi. Aktorzy zaproszą widzów do niezobowiązującej i niesztampowej interpretacji poezji. Przywołają także wydarzenia z życia jednego z najbardziej znanych przedstawicieli sceny literackiej dwudziestolecia międzywojennego.

Reklama
Reklama

27 czerwca (czwartek), godz. 19.00
25 lipca (czwartek), godz. 19.00
29 sierpnia (czwartek), godz. 19.00

WSTĘP WOLNY

Warszawski Klub Komediowy jest pierwszym i jedynym klubem komediowym w Polsce. Klub organizuje przedstawienia, które są różnymi formami komedii na żywo. Prezentuje spektakle teatralne (w tym improwizowane), stand-uperów, kabarety literackie, koncerty i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej. W Klubie Komediowym gościli m.in. Janusz Gajos, Jacek Fedorowicz, Szczepan Twardoch, Marcin Masecki, Mariusz Szczygieł czy Jakub Żulczyk.

Reklama
Reklama

Spotkajmy się na Łące Leśmiana / Muzeum Polin

Plenerowa instalacja inspirowana wierszem „Łąka” Bolesława Leśmiana jest dostępna codziennie od 8 czerwca do 31 sierpnia. Zapraszamy na zielony skwer przy Muzeum od strony ul. Lewartowskiego.

Zachęcamy do odpoczynku wśród zieleni, kwiatów i ziół oraz do udziału w wydarzeniach towarzyszących Łące Leśmiana.
Program spotkań: https://bit.ly/2Mukgv5
WSTĘP WOLNY.

W razie niesprzyjającej pogody wydarzenia zostają przeniesione do budynku Muzeum POLIN.

Reklama
Reklama

Współorganizatorem Łąki Leśmiana jest Stowarzyszenie Żydowski Instytut Historyczny w Polsce.

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.