Klub Komediowy na Łące Leśmiana

Klub Komediowy na Łące Leśmiana.

Klub Komediowy powraca na Łąkę Leśmiana. W tym roku zaprezentuje dwa spektakle improwizowane oraz jeden spektakl muzyczny, inspirowane życiem i twórczością patrona naszej zielonej przestrzeni.

To, co zobaczymy podczas występów, będzie tworzone na żywo przed widownią – każdy spektakl będzie więc wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zespół bawi publiczność różnego rodzaju formami komediowymi. Aktorzy zaproszą widzów do niezobowiązującej i niesztampowej interpretacji poezji. Przywołają także wydarzenia z życia jednego z najbardziej znanych przedstawicieli sceny literackiej dwudziestolecia międzywojennego.

27 czerwca (czwartek), godz. 19.00
25 lipca (czwartek), godz. 19.00
29 sierpnia (czwartek), godz. 19.00

WSTĘP WOLNY

Warszawski Klub Komediowy jest pierwszym i jedynym klubem komediowym w Polsce. Klub organizuje przedstawienia, które są różnymi formami komedii na żywo. Prezentuje spektakle teatralne (w tym improwizowane), stand-uperów, kabarety literackie, koncerty i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej. W Klubie Komediowym gościli m.in. Janusz Gajos, Jacek Fedorowicz, Szczepan Twardoch, Marcin Masecki, Mariusz Szczygieł czy Jakub Żulczyk.

Spotkajmy się na Łące Leśmiana / Muzeum Polin

Plenerowa instalacja inspirowana wierszem „Łąka” Bolesława Leśmiana jest dostępna codziennie od 8 czerwca do 31 sierpnia. Zapraszamy na zielony skwer przy Muzeum od strony ul. Lewartowskiego.

Zachęcamy do odpoczynku wśród zieleni, kwiatów i ziół oraz do udziału w wydarzeniach towarzyszących Łące Leśmiana.
Program spotkań: https://bit.ly/2Mukgv5
WSTĘP WOLNY.

W razie niesprzyjającej pogody wydarzenia zostają przeniesione do budynku Muzeum POLIN.

Współorganizatorem Łąki Leśmiana jest Stowarzyszenie Żydowski Instytut Historyczny w Polsce.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.