Kinder 50. urodziny na PGE Narodowym

Kinder 50. urodziny na PGE Narodowym.

W niedzielę, 14 października 2018 roku na PGE Narodowym Kinder obchodzić będzie swoje 50.urodziny! Do wspólnego świętowana zaproszeni są wszyscy miłośnicy marki – dzieci, młodzież oraz dorośli! Specjalnie dla nich Kinder tworzy unikatowe muzyczno-wizualne show, którego motywem przewodnim będzie podróż przez marzenia w rytmie największych przebojów ostatnich lat! Gwiazdami wieczoru będą Dawid Kwiatkowski, Natalia Szroeder, Grzegorz Hyży, Katarzyna Łaska, którzy zaśpiewają przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej!

W programie atrakcje zostały podzielone na dwie części: Strefę Zabaw oraz Koncert Pełen Marzeń. Na każde wydarzenie obowiązuje oddzielna rezerwacja darmowych wejściówek.

Strefa Zabaw odbędzie się na płycie PGE Narodowego. Znajdzie się tu mnóstwo atrakcji przygotowanych dla najmłodszych, między innymi: park linowy, kolorowe karuzele, akademia tańca, dżungla marzeń, wirtualna postać, krzywe zwierciadła, mega klocki i mnóstwo innych atrakcji. Strefa będzie otwarta od 9.00 do 15.00 w przedziałach 9.00-10.45, 11.00-12.45, 13.00-14.45.

Wieczorem zaś, o 19.00, rozpocznie się Koncert Pełen Marzeń. To muzyczna podróż przez marzenia z udziałem gwiazd i orkiestry symfonicznej. Na scenie wystąpią: Dawid Kwiatkowski, Natalia Szroeder, Grzegorz Hyży oraz Katarzyna Łaska. Koncert będzie wzbogacony o niezwykłe wizualizacje, przedstawiające wybrane marzenia.

Od kilku miesięcy trwają przygotowania muzyczno-wizualnego show Kinder, które przeniesie zarówno najmłodszych, jak i dorosłych w podróż przez marzenia! Do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu zostały zaproszone gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Dawid Kwiatkowski, Natalia Szroeder, Grzegorz Hyży, Katarzyna Łaska oraz orkiestra symfoniczna, złożona niezwykle utalentowanych artystów! To jednak nie koniec! Na scenie pojawią się również znani z programów typu talent show: Kamil Bijoś, Hanna Hołek oraz Anna Rosochacka. Takie połączenie sił wokalnych oraz charyzmy wszystkich wykonawców ma na celu stworzenie niezapomnianej atmosfery urodzin marki. Show rozpoczną się o godzinie 19:00, natomiast już od 16:30 goście marki będą mogli spotkać się z Kinderino, czyli najbardziej znanym i lubianym jej ambasadorem!
Warto podkreślić, że wydarzenie jest unikatowe i zostanie zaprezentowane tylko ten jeden raz, właśnie 14 października na PGE Narodowym.
—————————————————————————————-
Koncert Pełen Marzeń – 50. urodziny Kinder
Termin: 14 października 2018 roku (niedziela)
Godzina: 19:00
Wejściówki: www.kinder50.pl
Opłaty: udział bezpłatny
Uczestnicy: dzieci w wieku od 8 lat wraz z opiekunami

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.