Karta Google Play – poznaj jej możliwości

Karta Google Play

Właściciele smartfonów, tabletów czy innych urządzeń wyposażonych w system Android mogą korzystać z biblioteki Google Play. To bogata w różne treści platforma. Dowiedz się, na czym polega i jakie możliwości daje doładowanie Google Play.

Nie musisz posługiwać się kartą płatniczą, by kupować różnorodne treści z poziomu swojego smartfona czy innego urządzenia. Innym rozwiązaniem, bardzo wygodnym i dostępnym dla każdego, jest karta Google Play.

Pozwala ona na dowolne zakupy w sklepie Play, oczywiście do pewnej określonej kwoty. Do wyboru są doładowania do Google Play o różnych wartościach – m.in. 20 zł, 50 zł, 150 zł czy nawet 400 zł lub o innej wartości. Kod można podarować jako gift card albo wykorzystać do własnych celów. Dzięki kartom Google Play można od razu uzupełnić swoje saldo. Karta Google Play jest ważna zawsze, nie ma daty ważności.

Bogactwo biblioteki Google Play

Karta Google Play pozwala na dostęp do biblioteki, w której znajdują się m.in. gry, filmy, seriale, muzyka, audiobooki i e-booki, a także aplikacje mediów społecznościowych, bankowe, randkowe, kulinarne, dietetyczne, dla aktywnych, a także apki popularnych sklepów internetowych. Niektóre można pobrać bezpłatnie, inne są dostępne odpłatnie. Poniżej wyjaśniamy, jakie są do wyboru płatności w serwisie.

Doładowanie Google Play – rodzaje płatności

Można zdecydować się na proste rozwiązanie, jakim jest podpięcie karty pod konto w Google Play, korzystać z konta PayPal lub wybrać bezproblemowe i dostępne w różnych miejscach doładowanie do Google Play.

Najczęściej ma ono formę paragonu, na którym znajduje się unikalny kod. Należy wpisać go w aplikacji, by doładować na swoje konto środki do wykorzystania. Doładowanie Google Play gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, bezproblemową płatność i szybkie zasilanie nowymi środkami.

Gdzie można kupić doładowanie do Google Play?

Usługa doładowania Google Play jest dostępna w całej Polsce – m.in. w osiedlowych sklepach spożywczych Żabki, w Empikach, w sklepach z elektroniką, kioskach Kolportera czy na stacjach benzynowych. Są niemal zawsze na wyciągnięcie dłoni.

Na karcie czy paragonie znajduje się specjalny kod aktywacyjny. Można też doładować swoje konto online – wystarczy wybrać kwotę doładowania, zapłacić na przykład BLIKIEM i gotowe. Metod płatności jest wiele, każdy może wybrać odpowiednią dla siebie i zacząć korzystać z szerokich zasobów biblioteki Google Play.

/artykuł sponsorowany/