Jurassic Adventure – wystawa dinozaurów w Warszawie

Jurassic Adventure – wystawa dinozaurów w Warszawie

Jurassic Adventure – wystawa dinozaurów w Warszawie

Edukacyjna wystawa Jurassic Adventure to niezwykła podróż w czasie, przenosząca odwiedzających w epokę, kiedy na Ziemi królowały te olbrzymie majestatyczne gady. Ta ekspozycja pozwala nie tylko zachwycić się prehistorycznymi stworzeniami, ale także zapewnia kompleksową wiedzę na temat ich życia, ewolucji oraz roli, jaką odegrały w historii życia na Ziemi.

Wystawę Jurassic Adventure zaprojektowano tak, by dostarczyła niezapomnianych przeżyć fanom dinozaurów w każdym wieku także dzięki tematycznym atrakcjom towarzyszącym ekspozycji – od strefy wirtualnej rzeczywistości, po strefę zabawy dla najmłodszych. Starsi odwiedzający mogą przejść się ścieżką edukacyjną z audioprzewodnikiem, poznać poszczególne gady i ich historię sprzed milionów lat. Młodsi mają szansę stać się prawdziwym Dino Rangerem, poszukać skarbów albo bawić się w obszarze wykopalisk, wykopując ukryte w piasku kości gadów niczym paleontolodzy, a potem spędzić czas w interaktywnej strefie VR. Na deser można sobie zrobić zdjęcia w gigantycznym jaju dinozaura.

Jurassic Adventure warsaw

Najlepsi na Jurassic Adventure są jednak główni bohaterowie – 46 animowanych naturalnej wielkości dinozaurów, które ruszają się, ryczą i łypią okiem na zwiedzających. Przyspieszone bicie serca i niezapomniane przeżycia gwarantowane! Czyżby wymarłe giganty jednak powróciły?

Pierwsza taka wystawa w Polsce!
Jurassic Adventure jeździ po świecie od dwóch lat. Wystawa, wymyślona i wyprodukowana przez Belgów, oprócz Antwerpii odwiedziła również Hiszpanię, Francję i Szwajcarię i w każdym z tych miejsc spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Ma na koncie 750 tysięcy odwiedzających w każdym wieku i właśnie szykuje się do podboju polskiego rynku. To pierwsza taka ekspozycja w zamkniętej przestrzeni w naszym kraju. Celowo wybrano olbrzymi obiekt o powierzchni 3000 metrów kwadratowych, by majestatyczne stworzenia zrobiły odpowiednie wrażenie, a dinozaurowe raaaaw odpowiednio wybrzmiało. Już 28 września jurajska przygoda zacznie się na dobre!

Bilety są już dostępne na stronie: https://goingapp.pl/aktywnosc/jurassic-adventure

Wystawa czynna do końca grudnia 2023 roku.

źródło: materiały prasowe


Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Wydarzenia w Warszawie w tym miesiącu – klik
Reklama