Joga nad Wisłą

Joga jest najlepszym sposobem na wyciszenie i kontakt z samym sobą oraz naturą. Chcieliśmy połączyć praktykę z wiślańską aurą – wyciszenie i relaks #NaturalnieNadWisłą.

W myśl tegorocznego hasła #OdżyjRzeko, będziemy praktykować jogę uzupełnioną pokrewną formą ruchu jaką jest Animal Flow

Czym jest Animal Flow? To powrót do korzeni, czerpaniem z natury i ruchów zwierząt, których naśladowanie może usprawnić nasze ludzkie funkcjonowanie. Odnajdziemy tu również inspiracje capoeirą, jogą, kalisteniką czy break dance, by mniej było ograniczeń, a więcej możliwości oraz pola do improwizacji. System ten motywuje ciało do pracy we wszystkich płaszczyznach ruchu, angażując taśmy mięśniowo-powięziowe. Zawiera wiele elementów poprawiających stabilizację centralną ciała oraz koordynację nerwowo-mięśniową. Wykorzystuje dynamikę i siłę eksplozywną. Animal Flow to również świadomość tego, że głęboko w nas tkwi zwierzęca natura, nieustannie pracująca na poziomie nieświadomości.

Prowadzący: Tomasz Kuba Kaoz z Free Movement

Minimalista na większości płaszczyzn egzystencji, aktywista natury, upcyclingu, slow life, zero waste, awaryzmu i biomimikry. Praktyk medytacji dynamicznej i uważności; metod oddechowych wg jogi, WHM i Buteyko; filozofii tao, zen i chaosu. Masażysta wykorzystujący elementy tajskie, ayurvedyjskie, TCM i mięśniowo-powięziowe.

Start: 13:00 w każdą środę
Zajęcia trwają 90min
Miejsce: Barka Wisława
Wydarzenie jest bezpłatne

*W związku z panującymi obecnie obostrzeniami i zasadami bezpieczeństwa, limit osób na wydarzeniu to 15 osób (obowiązuje kolejność przyjścia)

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.