JIMEK, NOSPR, NETFLIX – koncert noworoczny muzyki z filmu 'Niebo o północy’

Weź udział w światowej premierze koncertu z muzyką z filmu „Niebo o północy” (reż. George Clooney) w wykonaniu Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach pod batutą Radzimira Dębskiego – JIMKA.

Premiera 3 stycznia 2021 o godz. 18.00.

Posłuchaj pełnej emocji muzyki zdobywcy Oscara Alexandre’a Desplata (autora ścieżek dźwiękowych do takich filmów jak Grand Budapest Hotel, Harry Potter i Insygnia Śmierci, Gra Tajemnic) i zobacz, jak jedna z najbardziej spektakularnych sal koncertowych w Europie zmienia się w prawdziwą przestrzeń kosmiczną.

Zobacz koncert noworoczny na kanale YouTube Netflix Polska lub na Facebooku.

“Niebo o północy” to film o odpowiedzialności i ludzkiej potrzebie kontaktu. Samotny naukowiec z Arktyki próbuje za wszelką cenę nawiązać połączenie z ekipą astronautów, by powstrzymać ich przed powrotem na Ziemię. Załoga nie wie, że może okazać się jedyną nadzieją ludzkości na przeżycie. Czy nadzieja znajdzie drogę?

Wyrusz z nami w audiowizualną podróż nie tylko dla fanów muzyki i kina. Zaraz po premierze – we współpracy z Centrum Nauki Kopernik – zapis dźwiękowy koncertu wyślemy w kosmos przez specjalnie przygotowany nadajnik kosmiczny.
„Is anyone out there?” Nie wiemy, ale jesteśmy przekonani, że o żadnej pustce nie ma mowy, gdy chociaż po jednej ze stron jest człowiek.
 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.