Jak wybrać tani parking przy lotnisku Chopina w Warszawie?

najtańszy parking przy lotnisku Chopina

Tanie podróżowanie to sztuka, którą potrafią nieliczni, o czym może świadczyć ilość podręczników, które powstały o tym, jak ograniczyć koszty związane z lataniem i ogólnie zwiedzaniem świata. W naszym artykule nie zdołamy ich streścić, ale postaramy się wskazać wam najtańszy parking przy lotnisku Chopina – największego portu lotniczego w naszym kraju.

Dlaczego warto dotrzeć na lotnisko Chopina własnym samochodem?

Podróżowanie samolotem zwłaszcza w środku sezonu wakacyjnego, często wiąże się z potrzebą przybycia na lotnisko o nietypowych porach, dlatego korzystanie z publicznego transportu w celu dojazdu do Okęcia może nie okazać się zbyt dobrym pomysłem. Również ilość bagażu oraz jego wielkość może utrudnić dojazd na lotnisko autokarem czy busem. Własny samochód wiąże się z potrzebą zarezerwowania parkingu przy lotnisku Chopina, lecz z naszą rekomendacją koszt postoju nawet przy dłuższym pobycie za granicą, nie powinien przyprawić cię o ból głowy.

Tani parking przy lotnisku Chopina. Nasza rekomendacja.

Lotnisko Chopina dysponuje parkingami, znajdującymi się przy terminalach, lecz ta opcja wcale nie należy do najtańszych. Korzystając z oferty parkingu zlokalizowanego zaledwie 7 minut jazdy od głównego wejścia do Chopina, masz szansę zaoszczędzić nawet do 50% ceny! Co więcej, płacąc mniej, wcale nie otrzymujesz gorszej jakości usług, gdyż parking Park & Fly, bo o nim mowa, to miejsce, które od wielu lat cieszy się dużym zaufaniem wśród osób podróżujących z lotniska w Warszawie.

Wyjaśniamy, co oprócz niskiej ceny wyróżnia parking przy Okęciu Park & Fly:

  • Bezpłatny transfer z i na lotnisko o dowolnej porze dnia i nocy.

Ponieważ parking znajduje się przy Alei Krakowskiej 42, czyli kilka minut jazdy od głównego terminala na Okęciu, w cenie za postój oferowany jest bezpłatny transfer wygodnym i klimatyzowanym busem, który odbywa się o dowolnej porze dnia i nocy, 7 dni w tygodniu.

  • Darmowe ubezpieczenie twojego pojazdu

Zostawiając samochód na parkingu Park & Fly otrzymujesz pełną gwarancję bezpieczeństwa, a także ubezpieczenie, na wypadek nieprzyjemnych zdarzeń.

  • Udogodnienia dla osób chcących skorzystać z opcji VIP

Przy niewielkiej opłacie, masz możliwość zaparkowania samochodu pod zadaszoną wiatą, blisko wyjazdu z opcją pozostawienia kluczyków i dokumentów w bezpiecznej skrytce.

  • Pełne wsparcie w nietypowych sytuacjach

Awaria akumulatora to częsty przypadek, w sytuacji dłuższego postoju samochodu. Pracownicy parkingu Park & Fly pomogą w uruchomieniu twojego pojazdu.

  • Środki bezpieczeństwa na najwyższym poziomie

Tani parking na Okęciu nie musi oznaczać rezygnacji z bezpieczeństwa! Park & Fly współpracuje z firmą ochroniarską, posiadając w pełni ogrodzony i oświecony teren, na który nikt niepowołany nie będzie mógł się przedostać.

Jak zarezerwować najtańszy parking przy lotnisku Chopina?

W sezonie wakacyjnym, kiedy z lotniska Chopina odprawianych jest nawet 2 miliony pasażerów, parking Park & Fly przeżywa prawdziwe oblężenie osób, które na Okęcie przybywają własnym samochodem. Większość z nich decyduje się na wcześniejszą rezerwację i opłacenie postoju przez Internet, co jest najrozsądniejszą i najlepszą decyzją. Parkowanie w „ciemno” tak samo, jak podróżowanie rzadko kiedy jest opłacalne, gdyż pod wpływem presji czasu i zniecierpliwienia zazwyczaj słono przepłacamy za usługi związane z turystyką. Osoby decydujące się na wybór parkingu Park & Fly z pewnością nie będą miały poczucia, że zapłaciły za usługę więcej niż, powinny, gdyż ten parking przy Okęciu oferuje naprawdę świetny serwis, a cenę za swój postój sprawdzisz na stronie internetowej – https://www.parking-lotnisko.pl/cennik.html.

Wszystkim pasażerom podróżującym z Okęcia, życzymy tyle samo lądować, jak i startów, oraz tylko dobrych wrażeń związanych z tegorocznymi wakacjami.

/artykuł sponsorowany/

Reklama