Inauguracja Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy”

W weekend 17-19 września wystąpią Krzysztof Zalewski, Pezet i Onar z Płomienia 81 i Ania Rusowicz, a swoje przedstawienia zagrają Teatr Baj i Teatr Syrena.

piątek 17 września o 20:00
Ursynów to kolebka rapu. W programie inauguracji „Alternatyw” nie mogło więc zabraknąć koncertu ikony gatunku – duetu Płomień 81, którego członkowie, Pezet i Onar, wielokrotnie podkreślali swoje ursynowskie korzenie. „Powiedz na osiedlu”, że Płomień gra na placu obok „Alternatyw”.
 
18 września to dzień otwarty w „Alternatywach”. W południe w salach edukacyjnych rozpoczną się zajęcia próbne – będą one przedsmakiem oferty, z która rusza od początku października. O 13:00 zapraszamy do specjalnych namiotów edukacyjnych przed wejściem głównym, w których odbędą się zajęcia naukowe, ekologiczne, rękodzieła i wiele innych.
O godz. 14:00 na scenie plenerowej rozpocznie się koncert „Bajkowe piosenki”, w programie którego znajdą się utwory z filmów i bajek dla dzieci. Po koncercie wystąpi Teatr Pantomimy Mim z przedstawieniem „Pan i Pani O!”.

W niedzielę 19 września o 11:00 Teatr Baj wystawi w sali kameralnej spektakl dla dzieci „Kto rozśmieszy pechowego nosorożca”, a wieczorem, o 18:00, zespół Teatru Syrena zagra na głównej scenie „Alternatyw” przebojowe przedstawienie muzyczne „Rodzina Addamsów”. Bezpłatne wejściówki na oba spektakle będzie można otrzymać 18 września, podczas dnia otwartego.

W sobotę 18 września o 18:00 wystąpi czerpiąca z bigbitu Ania Rusowicz, a o 19:30 na scenie plenerowej pojawi się największy zwycięzca ostatniej gali Fryderyków – energetyczny i elektryzujący Krzysztof Zalewski.
Adres: ul. Indiry Gandhi 9
Wstęp na wszystkie wydarzenia bezpłatny
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.