Fisz Emade Tworzywo w Miłości

Fisz Emade Tworzywo w Miłości.

Zapraszamy na warszawski koncert Fisz Emade Tworzywo promujący album „Numer 1″, wydawnictwo podsumowujące działalność zespołu w latach 2000-2011, czyli stricte hip hopowego okresu twórczości, który przyniósł takie albumy jak m.in.: „Polepiony”, „Piątek 13″, „Heavi Metal”, „Zwierze bez nogi”.

Okres 2000-2011 to czas kiedy płyty Tworzywa zdominowane były przez rap, narracyjne utwory, nie tak melodyjne i rozśpiewane jak późniejszy okres twórczości. Pełne dystansu i poczucia humoru ale i refleksyjne teksty, to często długie monologi, narracyjne formy doskonale oddające klimat muzyczny lat 90tych, kiedy to hiphop był gatunkiem dla braci wręcz rewolucyjnym.

„Chociaż trudno mi określić dzisiaj gatunek muzyki, którą dzisiaj tworzymy, to nie ma wątpliwości, ze nie brzmiała by tak a być może w ogóle nie było by nas na scenie muzycznej gdyby nie hiphop lat 90tych i muzyka takich grup jak Tribe Called Quest i BEASTIE BOYS” mówi FISZ.

Od pierwszego singla który doczekał się teledysku „Polepiony” przez utwory, które zawojowały listę przebojów kultowej Radiostacji (Czerwona sukienka, Sznurowadła, 30 cm) po płytę nagraną w hołdzie swoim inspiracjom – „Zwierzę bez nogi”. Płyta dokumentuje prawie 15 lat „stylu bla bla bla” – pierwszego etapu twórczości braci Waglewskich.

Dwupłytowy album zatytułowany „Numer 1″ ukazał się w marcu 2018. Będzie zawierał 26 utworów wyselekcjonowanych przez Fisza. Znajdą się tu także dwa nowe utwory, w tym „Zwykły”, do którego teledysk wyreżyserował Filip Bartczak.

FISZ EMADE TWORZYWO
28.04 / Miłość Kredytowa
Bardzo limitowana pula biletów dostępna jeszcze dziś na Going.

https://www.facebook.com/events/1673164986109034/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.