Fisz Emade Tworzywo. Koncertowy Pokój na lato

Fisz Emade Tworzywo. Koncertowy Pokój na lato.

Fisz Emade to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie bracia a zawodowo duet producent vs. wokalistoraper. W wersji koncertowej występują jako FISZ EMADE TWORZYWO w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami.
Jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym.

Od 2001 r. roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub około hiphopowo-eklektycznej. Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienia i teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu, do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie.

Ich płyta „Mamut”, wydana w 2014 r. roku, to jedno z największych dokonań zespołu. Uznana przez wielu dziennikarzy muzycznych za płytę roku, uzyskała status Platynowej Płyty, została również laureatem Fryderyka 2015 r. w kategorii Album Roku Elektronika/ Indie/Alternatywa.
9 marca ukazała się kompilacja nagrań zespołu podsumowująca działalność Fisz Emade w latach 2000-2011. 

Kiedy: 26 maja 2018, godz. 20:00

Miejsce: Pokój na Lato ul. Towarowa 25

Wstęp wolny

Brak miejsc siedzących, brak możliwości rezerwacji! Liczba miejsc ograniczona, co oznacza, że uczestniczyć będzie mogło tyle osób, ile pomieści nasza zielona skarpa 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.