Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane24

Europejskie Targi Muzyczne.

W dniach 10-12 listopada 2017 roku we wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki odbędą się Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane24.

Koncerty wielkich gwiazd i niemal intymne rozmowy z nimi, prezentacje tego, co nowe, ciekawe, a w przyszłości być może bardzo ważne na rodzimej scenie muzycznej, oficjalne i zakulisowe spotkania przedstawicieli branży – to wszystko odbywać się będzie w ramach 7. Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24 w Warszawie. To właśnie tam bić będzie serce polskiego rynku muzycznego.

Raz do roku w Warszawie nadarza się znakomita okazja, żeby zajrzeć za kulisy i dowiedzieć się, jak działa ten cały system, przyjrzeć się ukrytym na co dzień tajemnicom rynku muzycznego. Można spotkać się z anonimowymi dla wielu odbiorców muzyki osobami, od których zależy, czego i jak będą słuchać zwykli fani, można dowiedzieć się, jak wygląda praca osób, które wykonują najróżniejsze okołomuzyczne zawody, posłuchać niezwykłych anegdot ze studiów nagraniowych, garderób i back stage’ów. Można także w zupełnie innych okolicznościach i w zupełnie inny sposób niż zwykle spotkać się z wielkimi, a nawet największymi gwiazdami – podczas spotkań niemal intymnych, w porównaniu z koncertami w wielkich klubach czy halach, które zdarza im się grywać, posłuchać można o ich życiu, o tym, jak powstawały ich najważniejsze płyty czy jak przebiegały pamiętne trasy koncertowe.

KONCERTY BILETOWANE:

PIĄTEK, 10 listopada 2017
– P.A.F.F. + goście: Roman Bosski, Anatom, Lanberry, Duże Pe, Dogas&Gargamel. 
Gość specjalny: Izabela Trojanowska godz. 19:00, Teatr Studio
– L.U.C „Reflekcje” godz 20.00, Teatr Studio
– Eldo godz 21.30, Teatr Studio
– Grubson godz 23.00, Teatr Studio

SOBOTA, 11 listopada 2017
– Lion Shepherd, godz. 18:30, Teatr Studio
– L.Stadt, godz. 19:45, Teatr Studio
– Decadent Fun Club, godz. 20:00, Teatr Studio
– The Fruitcakes, godz. 20:45, Teatr Studio
– Piotr Zioła, godz. 21:30, Teatr Studio
– Pink Freud plays „Punk Freud”, godz. 22:30 Teatr Studio

NIEDZIELA12 listopada 2017

– Jazz Forum prezentuje: Dorota Miśkiewicz, Bartosz Dworak Quartet, Kuba Więcek Trio, Mateusz Gawęda – funpage oraz Piotr OrzechowskiPianohooligan, godz. 16:00, Teatr Studio
– Keyon Harrold godz. 20:00, Teatr Studio

https://www.facebook.com/events/527183870960351/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.