Digital Meditation: Josef Leimberg & The Astral Progressions

Digital Meditation: Josef Leimberg & The Astral Progressions.

Zapraszamy na kolejny wyjątkowy koncert przygotowany we współpracy z CORD Warsaw. W ramach swojej europejskiej trasy koncertowej warszawski Klub SPATiF odwiedzi Josef Leimberg w towarzystwie Astral Progressions Orchestra.

Wkroczyliśmy w nową erę jazzu, gdzie tradycja miesza się z nowoczesnością, a w kosmos patrzy się równie intensywnie, co na hip-hop czy funk. Postacią dobrze reprezentującą tę erę jest Josef Leimberg, który otarł się o ziemskie rozkosze pojawiając się na płycie “To Pimp A Butterfly” Kendrick Lamara czy produkując dla Snoop Dogga. Jednak jego serce ewidentnie przynależy do kosmicznej przestrzeni, co udowodnił na albumie “Astral Progressions”. Mimo że trębacz współpracował z takimi tuzami jak Erykah Badu, Bilal, Terrace Martin, Thundercat, Funkadelic, Dr Dre czy Robert Glasper, to jego najlepszą wizytówką pozostaje ten fenomenalny album.

Leimberg garściami czerpie z tradycji spirytualnego jazzu, ale dodaje do tego również nowoczesne zdobycze z zakresu rytmu i aranżacji. To będzie niezapomniana noc, podróż z jednym z najciekawszych astralnych wędrowców na jazzowej scenie. Josef Leimberg nie potrzebuje światła gwiazd – mimo, że lgną do niego chętnie – sam wyznacza stelarną ścieżkę, po której leci jego muzyka.

9 listopada 2018, godz. 19:00

Klub SPATiF, al. Jerozolimskie 45

BILETY: https://goo.gl/P2GgmK

II PULA – 40-50 zł

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.